BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Lizni 300,00, lizni 300,00?!?!

Molim te![smiley2]

Jesi sad zadovoljan , 79 kom po 300 kn ?

Polizao bi i guzu za 400,00 kn.[smiley2][smiley2][smiley2][smiley2]

I love the Smell of Profits in the Morning


Polizao bi i guzu za 400,00 kn.[smiley2][smiley2][smiley2][smiley2]

Biće i toga, biće. Razgovarao sam sa nekim većim investitorima koji su upućeni u situaciju oko Belja i spominju i nešto veće iznose do kraja ove godine od ovog tvojeg zbog kojeg bi polizao guzicu [smiley1]

[b]PEACE BROTHERS!!![/b]

Jel Škorić najavio prihode od milijardu ili preko milijardu kuna ove godine?

Novac je kisik burze!


Jel Škorić najavio prihode od milijardu ili preko milijardu kuna ove godine?

800 milja kuna

[b]PEACE BROTHERS!!![/b]


800 milja kuna

To je ove godine trebalo biti, ako bude, onda će sljedeća biti vjerojatno milijardu kuna.


Jel Škorić najavio prihode od milijardu ili preko milijardu kuna ove godine?

Ove godine preko milijardu kuna.

vedran_bmw:

800 milja kuna

To je ove godine trebalo biti, ako bude, onda će sljedeća biti vjerojatno milijardu kuna.

to je podatak za 2006.

[b]PEACE BROTHERS!!![/b]


to je podatak za 2006.

krivo sam napisao

800 milja za 2006. godinu (tako su govorili)
1.000 milja za ovu 2007. godinu


fazan: ” Polizao bi i guzu za 400,00 kn.[smiley2][smiley2][smiley2][smiley2] ” Biće i toga, biće. Razgovarao sam sa nekim većim investitorima koji su upućeni u situaciju oko Belja i spominju i nešto veće iznose do kraja ove godine od ovog tvojeg zbog kojeg bi polizao guzicu [smiley1]

Trenutno bi polizao guzu, a za dalje se prag diže.

Sasko, bez obzira što će raditi Vrbovec, dio proizvodnje mora ostati u Belje. Pa ne će mi valjda PIK Vrbovec raditi slavonski kulen, jednu od uzdanica hrvatskog izvoza, pored Paškog sira?!?!

Neozbiljno je lamentirati s milijardom kuna prihoda u 2006.

I love the Smell of Profits in the Morning

još samo 340 komada na prodaji na 300. skida se polako ali sigurno…

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

Prehrambena industrija i poljoprivredna proizvodnja dijelovi su Belja, podijeljeni na profitne centre: proizvodnju trajnih kobasica i slanina, proizvodnju peradi, proizvodnju brašna i tvornicu mliječnih proizvoda, odnosno na ratarstvo, sjemenarstvo, tvornicu stočne hrane, svinjogojstvo, tovnu junad i mliječno govedarstvo. U Belju se, prema najboljim recepturama starih baranjskih majstora, već desetljećima proizvode poznati, izvorni hrvatski proizvodi – Baranjski kulen i Baranjska lovačka salama.

New Report

Close