BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dobro se ovo i drži s obzirom da vrijedi 0 kuna ( tako gazda kaže, valjda on najbolje zna).[emo_smijeh]

Mešetari koji misle da imamo obvezu, neka pročitaju bilance

“Sve oko Belja smo napravili u skladu sa zakonom i taj je slučaj iza nas. Ti koji misle da mi imamo neku obavezu moraju čitati bilance! Mi smo preuzeli Belje koje vrijedi nula i to je i danas tako zbog velikog duga i unatoč ogromnim novcima koje smo u njega uložili. Povrat ulaganja u Belje je vrlo dug. Pitajte revizore kolika je vrijednost Belja! I sad neki mešetari koji imaju par posto dionica dižu vrijednost tvrtke na milijarde kuna i to sve bez novca. Što je radio regulator dok se to događalo? Belje je jedna dublja priča, nikad nismo skrivali što radimo i cijela je Hrvatska znala svaki naš korak.”

Kakav lik? Imao sam godinama drugačiju sliku o liku koji vodi Agrokor. Ovakve izjave ……. debilana!

pa ne valjda protiv mateka? [emo_ooooo]
http://www.index.hr/vijesti/clanak/todoric-napokon-progovorio-o-belju-sve-su-krivi-mesetari/661266.aspx

inace, zanimljivo ovako kad si covjek malo razmisli.u poziciji si vlasti i imas jednu odluku hanfe koja se cini prilicno neoboriva i sad ti treba nova uprava koja ce pljunuti sama sebi u facu i pojesti sto je ova prosla napravila. i onda razmisljas koji profil ljudi ti treba za takav posao. ja sam siguran da su nasli najbolje sto hrvatska ima.
malo me samo muci kad pogledam taj zivotopis naseg pjera a unutra sve same petice. ili bar tako izgleda. a zadnje mjesto mu je clan uprave zb investa. Ne cini se lose mjesto. pogotovo sta se tice place i daljneg napredovanja.

I onda nas pjer odluci sa tog ovako primamljivog mjesta doci na drzavnicku placicu. hm, radim u privatnom sektoru i nekako mi to nezamislivo izgleda. Kao nesto s konja na magarca.
mozda bolje da dalje na glas ne razmisljam…
nadam se da ga ove kaznene nece jako uzdrmati. cini se kao covjek koji zna sta radi. sigurno nema osnova.
ovdje gdje ja zivim takve stvari se uzimaju prilicno ozbiljno. vjerovatno se u domovini nema za sta brinuti.


Mešetari koji misle da imamo obvezu, neka pročitaju bilance

"Sve oko Belja smo napravili u skladu sa zakonom i taj je slučaj iza nas. Ti koji misle da mi imamo neku obavezu moraju čitati bilance! Mi smo preuzeli Belje koje vrijedi nula i to je i danas tako zbog velikog duga i unatoč ogromnim novcima koje smo u njega uložili. Povrat ulaganja u Belje je vrlo dug. Pitajte revizore kolika je vrijednost Belja! I sad neki mešetari koji imaju par posto dionica dižu vrijednost tvrtke na milijarde kuna i to sve bez novca. Što je radio regulator dok se to događalo? Belje je jedna dublja priča, nikad nismo skrivali što radimo i cijela je Hrvatska znala svaki naš korak."

Kakav lik? Imao sam godinama drugačiju sliku o liku koji vodi Agrokor. Ovakve izjave ……. debilana!


Kako to misli bez novca? Potrošio sam veliki dio životne ušteđevine na kupnju Belja. Za krvavo stečene novce. O čemu on priča. Sad me razljutio i mogao bi ga osobno doći tražit novce koje mi je po zakonu dužan.

Evo vam kolege firma od 0 kn. [emo_smijesak]

http://liderpress.hr/biznis-i-politika/hrvatska/sest-hrvatskih-tvrtki-dobilo-zeleno-svjetlo-za-izvoz-u-rusku-federaciju/

...''I try to buy stock in businesses that are so wonderful that an idiot can run them. Because sooner or later, one will.''

Mi smo preuzeli Belje koje vrijedi nula i to je i danas tako zbog velikog duga i unatoč ogromnim novcima koje smo u njega uložili. Povrat ulaganja u Belje je vrlo dug. Pitajte revizore kolika je vrijednost Belja!

…kaže big bos ivća…

pa eto onda da se riješiš problema, ja ti sada tu javno, za otkup svih Agrokorovih dionica Belja nudim odmah na ruke 2,00kn po dionici, što je zarada od 11.160.000% prema onome što je Agrokor u Belje uložio svojih novaca!

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

da mu se sad bar javi koji fond javno i trazi otkup svega, btw gdje je reakcija HANFE?

ovo je smijesna cijena za jednu firmu kao sto je belje,a ovi njegovi govori da vrijedi nula je samo jedan dokaz da nekome odgovara da je ta cijena takva kakva je,a ne 150 kn cca sto je nekako realnije


pa eto onda da se riješiš problema, ja ti sada tu javno, za otkup svih Agrokorovih dionica Belja nudim odmah na ruke 2,00kn po dionici, što je zarada od 11.160.000% prema onome što je Agrokor u Belje uložio svojih novaca!

ja nudim 73,5x ali za par tisuća dionica[emo_smijesak]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

obzirom da je ovo nepoštovanje zakona pa čak i nemoralno ponašanje prema građanima Republike Hrvatske omogućila HANFA pod komandom gospodina S.LINIĆA,
da sve ovo ne bi bilo lajanje u vjetar, treba pokazati krivcima zube na izborima
pričajte o ovome i o s,liniću svima koje poznajete i proširite istinu o podkradanju građana….ljudi, pa u ovoj zemlji je bilo 46 milijardi kuna nenaplaćeni poreza…koliki je todorićev udio ?…oprošteno mu je potezom pera 800 miliona kuna na ime belja ( tko se to usudi napraviti i u čije ime ? )…u isto vrijeme sdp i s.linić najavljuju porez na nekretnine, digli su pdv, uvode porez na knjige, porez na ljekove postoji, 400 000 građana je nezaposleno, ljudi prose za liječenje svoje djece, starci umiru bez palijativne skrbi..treba razmišljati kako se riješiti s.linića…tako što nećemo glasati za njegovu stranku…pokažite to na lokalnim izborima !!

Status Quo: Roll Over Lay Down

a tek ona nagrada onom filipoviću
” hrvastki ponos ”

pljuc !

Status Quo: Roll Over Lay Down



pa eto onda da se riješiš problema, ja ti sada tu javno, za otkup svih Agrokorovih dionica Belja nudim odmah na ruke 2,00kn po dionici, što je zarada od 11.160.000% prema onome što je Agrokor u Belje uložio svojih novaca!

ja nudim 73,5x ali za par tisuća dionica[emo_smijesak]
[/quote]
Strpi se dva dana pa ćeš kupit,a onda malo duže da se istreseš na 80.

New Report

Close