BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Belje je velika nepoznanica , ne zbog dokapitalizacije već mogućnost sa prelijevanjem dobiti iz Belja u Agrokor. Vidim da ga forumaši uglavnom nisu stavili u svoje Top 10 portfelje, ali mislim da će ove godine dosta uvećati vrijednost.

Juče u Bosni (Orašju) u trgovini namazi Belja, a na poleđini piše da je izvoznik “Zvijezda” d.d. Zagreb. Da li to znači da će jedni proizvoditi, sa malom maržom, a drugi prodavati i zarađivati sa velikom maržom ostaje nam da nagađamo ?

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !


ali mislim da će ove godine dosta uvećati vrijednost.

Čisto sumnjam da će uvećati vrijednost više, pa toliko je uvećana da sto godina rade ne bi je opravdali.

Malo mi čudno pišeš, Mauricije za nekog tko ima dionice Belja… Ne treba ni nerealno i previše hvaliti dionice ali opet, ovo je destruktivno.

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort

Mauricije crni sine ne podcjenjuj silu ( force ) kod Beljare, znaš i sam da je tamo sila jaka, hi,hi,hi
( Samo da nije Darth Vader ?? )[smiley1]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."


Juče u Bosni (Orašju) u trgovini namazi Belja, a na poleđini piše da je izvoznik “Zvijezda” d.d. Zagreb. Da li to znači da će jedni proizvoditi, sa malom maržom, a drugi prodavati i zarađivati sa velikom maržom ostaje nam da nagađamo ?

to nije nikakva novost. pogledaj si malo izvjesce od Belja i vidjet ces da su u izvozu slabi jer im taj dio odradjuje Zvijezda. ne bih rekao da ce se preljevati u Zvijezdu jer ce im prema planovima Belje biti jedna od okosnica cijelog koncerna

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.


Malo mi čudno pišeš, Mauricije za nekog tko ima dionice Belja… Ne treba ni nerealno i previše hvaliti dionice ali opet, ovo je destruktivno.

Možda želim dokupiti, pa pokušavam utjecati na javnost, zar to nije očito? Pa nisam ja darko da trubim o udrugama, ja direktno pa što bude.


” Možda želim dokupiti, pa pokušavam utjecati na javnost, zar to nije očito? Pa nisam ja darko da trubim o udrugama, ja direktno pa što bude.

E, onda je to opravdano!! [smiley2]

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort


E, onda je to opravdano!! [smiley2]

Opravdano je, ali ne i korisno jer kao što se može iščitati iz ATM-a nitko ni da se pomakne. [smiley2]

Pričekaj da stvar počne djelovati, da ovi aligatori na prodaji shvate da moraju čekati na prodaji mjesec dana. Vidjeti ćeš onda stampeda. Znaš i sam da su tanki sa živcima, hi,hi,hi[smiley2]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Valjda im ABC namaz radi žgaravicu pa su zato nervozni! [smiley2]

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort

Vlasnici prvih 10 računa na kojima je ubilježena najveća količina vrijednosnog papira BLJE-R-A
Stanje na dan: 26.01.2007
Naziv vlasnika računa Mjesto
AGROKOR D.D. ZAGREB, HRVATSKA
HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU ZAGREB, HRVATSKA
ŠKOJO FRANJO OSIJEK, HRVATSKA
MIKECIN BRANKO ZABOK, HRVATSKA
Skrbnički račun:
PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA ZAGREB, HRVATSKA

Skrbnički račun:
CENTAR BANKA D.D. ZAGREB, HRVATSKA
Skrbnički račun:
HPB D.D. ZAGREB, HRVATSKA
VRANEKOVIĆ FRANJO MALA RAKOVICA, HRVATSKA
Skrbnički račun:
HPB D.D./KAPITALNI FOND D.D. ZAGREB, HRVATSKA
KUNIĆ DRAGUTIN SPLIT, HRVATSKA

odlicne vijesti za imaoce dionice Belja. Ilirika napredovala 2 mjesta od proslog petka.

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

New Report

Close