BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Alien:

Hm ja svojim brokerima u takvim slucajevima naglasim da ce biti promjena cijena i oni mi to racunaju kao 1 nalog (Abacus)

To ovisi od brokera do brokera, ako ništa drugo barem smo za sada tu misterioznost riješili koja nas je mučila dokapitalizaciji.

Kupnja se podigla do 295,01. Dakle, nekome je ipak jako vazno sad vec 49 lipa [smiley8]


Kupnja se podigla do 295,01. Dakle, nekome je ipak jako vazno sad vec 49 lipa [smiley8]

To je sad drugi nalog i to je njegova osobna odluka, a kako ima 160 komada možda želi da ga netko u cjelosti poklopi, no, da ne nagađamo i nije ni nešto važno.

Što vas dva bljedolika niste čuli za onu – i sitno je bitno?[smiley1]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."


Što vas dva bljedolika niste čuli za onu – i sitno je bitno?[smiley1]

To se vi kolega tjesite s malim ili? [smiley2]


Što vas dva bljedolika niste čuli za onu – i sitno je bitno?[smiley1]

Reci ti nama crveni koliko ovaj još ima municije na prodaji da vidim koliko još imam vremena?

Nažalost moj vrač je još na skijanju ili bolje da kažem sanjkanju, bez njegovih promišljanja je teško biti određeniji. Mislim da će potrajati još mjesec dana ( da me niste držali za riječ – u pitanju su moje indijanske vizije
Howgh

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."


Nažalost moj vrač je još na skijanju ili bolje da kažem sanjkanju, bez njegovih promišljanja je teško biti određeniji. Mislim da će potrajati još mjesec dana ( da me niste držali za riječ – u pitanju su moje indijanske vizije Howgh

Očekivao sam više od tebe crveni, stvarno više, ovako moram satima i dalje buljiti u ekran.

Malo, malo pa na Belju netko stavi na prodaji veći nalog na 295 kuna, ajde više pokupi kupnju izađi [smiley2]

izgleda da su na Belju u čvrstim rukama i dionice i lova, ona s desne strane aplikacije, a dionice s lijeve

e a ako se Fin izvještaj pokaže ekstra dobar šta mislite do kud bi mogla??

Koliko smo mogli primijetiti nije bilo dokapitalizacije, barem ne još, mišljenja o tome, ako ima netko tko zna i želi.


e a ako se Fin izvještaj pokaže ekstra dobar šta mislite do kud bi mogla??

Todorić je u 11 mjesecu najavio da će ukupni prihod ove godine biti preko 800 mil kn. (http://www.osijek031.com/osijek.php?topic_id=5071). S obzirom da je prihod do 3Q bio 390 mil. kn. očekuje se da će prihod zadnjeg kvartala nadmašiti ukupne prihode svih 9 mjeseci.
E, sad kakav će biti ostatak izvještaja vidjet ćemo. Ono što mene najviše zanima je stavka Materijalni troškovi i troškovi prodane robe koja se kod Belja nerealno visokom prikazuje. (Zašto ? Vjerojatno pretaknje u neku drugu Agrokorovu članicu).
Po nekoj minimalno zahtjevnoj logici ako će se prihodi udvostručiti, neka se onda bar i dobit udvostruči…

New Report

Close