BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dionica je trenutno u stanju hibernacije. Oni koji je prate znaju da neki veliki igrač marljivo sakuplja i koristi ovakvu situaciju. Osobno ne mislim da je to loše jer oni koji misle prodati sad će se ispucati, a mi ostali čekamo da dionica opet dođe do svog ATH-a.
Ali, ono što mi nije jasno je činjenica da većina ljudi čeka da dionica krene i onda hvata vlak…Znam da je tako i s Beljem. Samo što će onda biti teško jeftino ući. Zar se nije jednostavnije natovariti dok dionica nije u žiži ?


Ali, ono što mi nije jasno je činjenica da većina ljudi čeka da dionica krene i onda hvata vlak…Znam da je tako i s Beljem. Samo što će onda biti teško jeftino ući. Zar se nije jednostavnije natovariti dok dionica nije u žiži ?

To je takozvana lagging metoda, cekaj da vidis da raste pa onda upadnes….manji dobitak, ali je ka sigurnije


Danas sam doznao odličnu vijest za male dioničare Belja. Trgovački sud odbio je upisati dokapiralizaciju Belja zbog isključivanja malih dioničara iz dokapitalizacije!!! [smiley2]

To mi je malo čudno, jer zašto onda nije odbijena dokapitalizacija PBZa? I nekih drugih tvrtki koje su se dokapitalizirale privatnom ponudom?

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort

sasko:

Danas sam doznao odličnu vijest za male dioničare Belja. Trgovački sud odbio je upisati dokapiralizaciju Belja zbog isključivanja malih dioničara iz dokapitalizacije!!! [smiley2]

To mi je malo čudno, jer zašto onda nije odbijena dokapitalizacija PBZa? I nekih drugih tvrtki koje su se dokapitalizirale privatnom ponudom?

Ova odluka ovisi o odluci konkretnog Trgovačkog suda. Meni je isto čudno, ali je razlog isključivanja prava malih dioničara na dokapitalizaciju pod istim uvjetima. NIsam bio na Skupštini, ali bilo je riječi da je neki mali dioničar negodovao i to je ušlo u Zapisnik.

p.s. PBZ je jedan od rijetkih koji je dokapitalizaciju napravio pošteno.

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.


To mi je malo čudno, jer zašto onda nije odbijena dokapitalizacija PBZa? I nekih drugih tvrtki koje su se dokapitalizirale privatnom ponudom?

Ne bih se upustio u bilo kakve komentare, zvuči jako dobro, ali ne mora biti da je i tako. Ipak je riječ o Todoriću, a njega se ne odbija samo tako. Da imam inside ok, ali ovo je još uvijek rekla-kazala. Treba paziti što se govori jer je ovo vrlo osjetljivo.


To mi je malo čudno, jer zašto onda nije odbijena dokapitalizacija PBZa? I nekih drugih tvrtki koje su se dokapitalizirale privatnom ponudom?

Možda se nije nitko žalio?

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Kak su se ti mali osokolili! eh…vis kaj ti nosi napredak sudstva…nepredvidljivost[smiley6]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


TwinSpark: ” To mi je malo čudno, jer zašto onda nije odbijena dokapitalizacija PBZa? I nekih drugih tvrtki koje su se dokapitalizirale privatnom ponudom? ” Možda se nije nitko žalio?

Ali ako se radi o dokapitalizacijama koje se vrijedne stotine milijuna kuna zar ne bi trebalo po službenoj dužnosti potegnuti pitanje legalnosti tih poteza?

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort

Dečki, gdje vam je Belje, jaka kupnja, ali i prodaja?

Netko kupio 600 komada jutros po 296 kuna i odmah novi nalog na 296 kune od 381 komad. Taj što izlazi ima municije za tri svjetska rata.


Dečki, gdje vam je Belje, jaka kupnja, ali i prodaja?

Netko kupio 600 komada jutros po 296 kuna i odmah novi nalog na 296 kune od 381 komad. Taj što izlazi ima municije za tri svjetska rata.

Da nije to Sasko se iskrcao , nakon što je objavio da dokapitalizacija nije prošla ?


Da nije to Sasko se iskrcao , nakon što je objavio da dokapitalizacija nije prošla ?

Moguće da se iskrcao, to bi bila inače super vijest.


Dečki, gdje vam je Belje, jaka kupnja, ali i prodaja? Netko kupio 600 komada jutros po 296 kuna i odmah novi nalog na 296 kune od 381 komad. Taj što izlazi ima municije za tri svjetska rata.

Ovdje je pitanje dana kad će Belje na nove razine.Firma super napreduje i mogli bi kroz mjesec-dva biti na novim ATH!!!

Novac je kisik burze!

New Report

Close