BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

harpija-ajde prestanite lagati.Juce ste napisali da prodajete i da imate jos hiljadu komada.Danas tvrdite da ste napravili vecinu prometa-to nije u skladu sa ovim sto ste jucer napisali.Lazete.Registrirali ste se prije par dana,klinjo koji prvocira na forumu.Moderator trebalo bi brisati ovog korisnika!

[color=blue][u][b]" pessimus dux Croatorum "[/b][/u][/color]

ha sada će škojo i investco biti market makeri
pivac je valjda svoje odradio 🙂

Status Quo: Roll Over Lay Down

Renči

Neka budu market makeri ipak se prodaje po 60 i nešto, samo nek markiraju, naći će se netko tko će ih spasiti,po mome je ovo dobra situacija. Pozdrav.

Ne vjerujem mislim da je Skojo ozbiljan ulagac koji vjeruje u Belje a i kupovo ga je po 80 i vise

Pa šta te sekiraju forumska djeca, vjerojatno je nastava poslijepodne ovaj tjedan pa krate jutro.

Tako su i na jednoj drugoj dionici blatili kad sam kupovao po 45kn, pa na 60-70, još ih je više bilo, da bi kad je prešla 100kn svi ti pričali hvale o istoj i govoreći kako su odavno u njoj.

to je njihova satisfakcija, tj fantastika, uvjeravanja samog sebe kako su dobro napravili, a propustili veliku dobit.

i to je to što njih grize.

…pa dobro gdje mi je ovdje gosn Dunlop? jes da me otkantao ko prijateljicu,al nekako mi baš nedostaje…

…ili mi se preobrazio u kakav drugi nick…[emo_namigusa]

svima koji su kao investitori kupili belje, preporučila bih da se malo opuste i uključe zdravi razum
pogledaju fundamente i pročitaju stranicu belja na forumu od početka do kraja, ako treba još jednom
nije belje građevinska ili neka druga firma koja je u problemima do grla
belje je u investicijskom ciklusu ( koji je pri kraju ) u poslu koji je perspektivan,s jednom nogom u EU i s ispregovaranim poljoprivrednim kvotama i uvjetima koje neće moći svako zadovoljiti
neriješeni vlasnički odnosi su ti koji muče ovu dionicu i sigurna sam da to muči i gospodina todorića
nastojati će i on to riješti
što se prije riješe ti odnosi, pokzati će se i prava slika belja, a do tada čekati

Status Quo: Roll Over Lay Down

renči

što imaš ti govoriti što će tko raditi?

nek prodaju, nevalja ništa.

pa valjda će svatko odlučiti sam, jadan onaj kojeg forum savjetuje gdje investirati.

a za one koji tako i rade imam savjet za njih, dajte meni svoje novce, ja ću ih uduplati vrlo brzo, obećujem.[emo_smijeh]

budimo realni tko od nas zna zaista što će se desiti sa Beljem. Pretpostavljam da ne može propasti jer to država neće dozvoliti. Dali će biti ponuda ili ne, to nitko ne zna. Po meni je ponuda nastala. Za cijenu mislim da teško može ispod 60kn, no ovo je Hrvatska pa je i to čak moguće. A postovi na forumu su samo odraz ljudskog nezadovoljstva i pohlepe.

Napisao sam cca 1000 kom. Razmisli prije nego kritiziraš.
Usput imam još 4380 komada na drugom računu kog oslabađam od Tode usporedno s ovim.
Raspalite po kupnji malo žešće.
p.s. Ja barem stojim iza svojih riječi i ne vrijeđam. Što je tu uvredljivo ako sam priznao da za mene više Toda ne vrijedi ?

@renči

i sto su ta 3 proizvoda?
a bed je,nema se za navodnjavanje pa susa dere..a bit ce susa jos…kako to da se ima za navodnjavanje drugdje?
a ta mistifikacija da cijene hrane idu gore pa ce te firme bolje proci…nece ako je to od suse ili rasta troskova…

@tipso
ja ne govrim što će tko raditi, samo predlažem
tome služi forum, za razmijenu mišljenja

@kanabis

slažem se sa kanabisom, ovo je jedna zemlja u kojoj je sve moguće, pa čak i da belje padne na 1 kunu
pogledajte samo kako je SDP i kasnije HDZ ” prodao ” INU onim kokošarima MOLu koji sada harače po Hrvatskoj i oduzimaju oko 30 % bruto nacionalnog dohotka kojega smo imali prije njih i trpaju u svoje džepove
pa to se možda dogodi i s beljem
ne vjerujem ja da će hrvatska držav nekoga spšavati, pa oniti ne znaju upravljati imovinom poput INE, Belja itd.

Status Quo: Roll Over Lay Down

New Report

Close