BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

poštovani Doma-goj,

Ovo je sjanjno, ako je istina.

Inače, ovdje na Forumu se vodi pravi specijalni rat.

Upravo sam ustanovio da je netko uzeo moj pseudonim, sa jednim “s” na kraju više i istu sliku. Nemožeš vjerovati. Koliko truda, radi tih par ljudi koji čitaju ovaj forum.

Izgleda da sam bio u pravu s mojim, ranije objavljenim scenarijima, čim si netko tako daje truda da me diskreditira.

Iako mi malo i laska.

Ja nisam ništa kupovao, a i ne bih, jer se bojim da će godišnji rezultati biti još dosta lošiji, pa da će se cijena još obrušti. Na žalost malih dioničara, a na sreću Agrokora.

Volio bih da mi Renči objasni nekoliko puta ponovljenu tezu da se PIK Vrbovec neće ponoviti.

Hvala unaprijed.

Pozdrav, cijenjenom čitateljstvu,

Paracelsus, prvi i pravi

Međutim,istini za volju, ne bih niti prodavao, jer ne mogu predvidjeti kakav i kada će spin izvesti. Što ne govori u prilog ozbiljnosti i kredibilnosti društva.

Paracelzus,
ne da mi se objašnjavati, svako je krojač svoje sreće
prelistaje temu i vidjeti ćeš da je objašnjeno
ja isto očekujem loše izvješće, isto kao što su i do sada bila loša izvješća
niti jedno nije bilo dobro
ali biti će dobro izvješće, samo tada belja neće biti po 60 kuna 🙂

Status Quo: Roll Over Lay Down

Poštovana Renči,

Upravo suprotno, izvješća su do veljače 2011 bila sjajna, pokazivala su velik rast prometa i dobiti, što je dionicu i potjeralo do 119.

Puno pišete, pa mi je neobično da Vam se ne da odgovoriti na moje pitanje, u rečenici, dvije.

Što se institucionalnih ulagača tiče, koje očekujete, prmiijetiti ćete da su neki ozbiljni izašli, napr. Erste. Ovi koji su ostali ili ušli, imaju talo male količine, da se ne radi o ozbiljnim investicijama, nego špekulativnom ulaganju.

Lijep pozdrav!

dionica je potjerana do 119 kuna na krilima priče o javnoj ponudi, a ne na krilima izvješća
izvješća su do sada većinom bila loša, doduše EBITDA su uvijek sve bolja i bolja, ali neto dobit loša i skoro uvijek u minusu ili sa malom, zanemarivom dobiti
čudim se kako to ne znate, a pišete o belju
glede institucija ulazi slavonac – slavonski fond, za sada i to jako
izlazi pivac, koji je market maker

Status Quo: Roll Over Lay Down

Usao je i gosp. Skojo vlasnik pekara koji isto nije mali ulagac a i INVESTCO

Paracelsus

Činjenica je da su mnogi kupovali po 90 do 119, a tebi je skupa po 60 i nešto, ja mislim da ti nije skupa, nego bi htio nadokupiti još malo jeftinije pa ako prođe, možda i uspiješ jer ima ovih što prodaju (samo ne zna se čije).
Ukratko uvjeren sam da sudjeluješ (kupuješ) ili imaš namjeru spašavati(kupovati) od ovih što prodaju.

P.S.
Izgleda da ima više ulagača što sudjeluju u spašavanju ovih što prodaju.Puno pozdrava i nemoj mi se nakon ovoga opravdavati “tipa” ne kupujem, nezanima me dionoca i sl. to je svačija stvar osobno, ali cijelo ti se pisanje svodi na jeftino i prozirno drukanje bez ikakvih argumenata osim što bih htio još jeftinije od 60 i nešto, budi strpljiv možda i dočekaš nisi jedini tko bi htio Belja još jeftinije.[emo_novac]

Ja potajno vjerujem u ovu dionicu u tvrtku je puno ulozeno i perspektivna je a kupio sam je relativno jeftino i nisam puno ulozio a takve dionice o kojima se stalno lose pise u pravilu najvise skoce par dobrih vijesti i evo nas preko stoje
a da ne govorim jos mogucnost HANFe i njihove odluke koju ne treba zanemariti jer je sigurno da je nastala obveza preuzim.

Doma-goj, hvala na informacijama, pun mi je kufer ovih katastrofičara. [emo_funta]

Za informaciju nekima koji ne znaju, paket radničkih dionica je bio, manji 636 kom, i veći 939 kom. Radnici su većinom to prodavali po 100-200 kom da bi pokrili neke svoje minuse a neki ih drže kao neku zlatnu rezervu i sl. Belje je jaka firma, to znam jer sam insider i imam par dionica i uopće se ne brinem oko sadašnje nerealne cijene dionice a to bih i vama preporučio. Treba se strpit još malo.

@renči
Gospođo Irena, ajde molim Vas prestanite pričati gluposti. Ako Vas zanima
ja sam do 12:37 iskcao točno 64 % današnjeg prometa. I nastavit ću cijeli dan bez obzira na smjer. Nadam se da dobro kupujete ako imate petlje. Pozzz…

gsn paracelzus,
opet ja vama ponavljam, svako je krojač svoje sreće 🙂
ja vas čekam na 60 i niže, ako imate petlje, udrite, ako nećete vi, nemojte da počnnemo trejdati, pa ćete prodavati po još niže 🙂

Status Quo: Roll Over Lay Down

New Report

Close