BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

da i još nešto, todorić nije seljak
rođen je, školovan i odtrastao je u zagrebu i bliskoj okolici
ne krasi ga seoski mentalitet, nego predatorski menatlitet

Status Quo: Roll Over Lay Down

Kolega bit ću iskren, mene spašavaju. Još cca tisuću komada me spasite i zahvalan sam Vam.
@renči
Mene zanima samo što je sada i što će biti. A hvala Bogu to vrlo dobro znam.
Ugodan dan

ma pogledajte ove bijedne promete
ovo niti tko prodaje, niti kupuje
par ovih poput harpije, navodno izlazi, radnici ne prodaju
nitko nije zainteresiran za tržite kapitala u hrvata i nitko ne kupuje

Status Quo: Roll Over Lay Down

Pa to je tragedija i prava slika stanja u drzavi al nadamo se promjeni nabolje jer ovo su smjesne razine dionica nekih koje imaju perspektivu u buducnosti u EU

O kakvoj ti perspektivi govoriš. Kome trebaju naši krumoiri i mljeko. Znaš li ti uopće što se dešava u svijetu i kod nas. Znaš li išta bolje o Agrokoru osim rekla kazala. Možeš kupovati do besvjesti kao i ingraši Ingru samo ne reci nikad da te je vodio razum. Sretno !

Vidjet cu hoces li govoriti tako za mjesec dva

Izgleda da ima dosta “harapija” u Belju. Čim izađe jedan pojavi se drugi. Nažalost za sve je krivo korumpirano sudstvo, nesposobna Hanfa koja izgleda nezna ispitati par ljudi uključujući i čistačicu a možda nema ni volje za to. O šefu Liniću netreba trošit riječi.

Harpija-da ste stvarni dionicar nazvali bi i informirali se u drustvu kakvo je stanje-imate odjel za male dionicare.Tamo mozete cuti samo pozitivne najave-nema vise investicija,planirani rast u 2013. i mnogo ocekivanja od ulaska u eu naredne godine.Tamo mozete cuti i to da je drustvo sao agrokorom dogovorilo refinanciranje svojeg kredita od 1,5 milijardu kuna koji dolazi 2013. na naplatu-netko je tue spominjao to kao uteg-nazovite i uvjerite se.

[color=blue][u][b]" pessimus dux Croatorum "[/b][/u][/color]

Harpijo,
lušap gluposti, bez veze
belje ne prozvodi krumpir i mlijeko
kao i ostali poluučeni hrvati apodiktički tvrdiš nešto o čemu ništa ne znaš
barem nam reci, kada si tako učen i upućen, što su tri, ma ne tri, što je jedajn od prva tri najveća proizvoda belja ?
a što se to u svijetu događa ?
pa da znamo i mi ?

Status Quo: Roll Over Lay Down

Zašto se uznemirujete sa pisanjem kolege Harpije, on vjerovatno spašava (kupuje)
ove što prodaju.

P.S.

Ja mislim s obzirom na priliku da mu je se bolje pridružiti dok ima ovih što ih treba spašavati, ponavljam ja sam nedavno spašavao a mislim još spašavati ove što prodaju.
Nije nagovor na kupnju ili prodaju.Puno pozdrava.

Normalno je da cijena pada, kad paket radničkih dionica iznosi 650 komada. A kupnje ni od kuda. Radnici gledaju kako će preživjeti, dok se vi ovdje naslađujete

Pa to je u redu

New Report

Close