BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zar je moguće da je Srbija više pravna država od Hrvatske.
http://www.index.hr/vijesti/clanak/todoriceva-firma-u-srbiji-zbog-monopola-mora-platiti-26-milijuna-eura-kazne/650313.aspx

Naravno da je moguce kako kod nas ocekivati nesto kad Šeks postavlja godinama sudce treba nam deset godina da profunkcionira pravosuđe

Moje je mišljenje, već puno puta dokazano u svijetu i kod nas, ukratko:prvada je spora ali dostižna, znači ovdje samo trreba strpljenja, a ovi što prodaju, ljudi su možda izgubili vjeru, eto ja sam jučer sudjelovao u spašavanju ovioh što prodaju tj jućer sam bio u šopingu.

P.S.
Energija i hrana su budućnost, a Belje je hrana.Puno pozdrava.

Kolega sve je to u redu samo si zaboravio čije je Belje vlasništvo i koga će se prvog eliminirati prije ulaska u uniju. Hoćš li tako pričati i kad budeš 30, 50 i više posto u minusu. Ne drukaj ljude na kupnju jer nije fer. Sagledaj stvari s pravog gledišta i spašavaj što se spasit da. Sretno !

Kolega malo poviše sam ti napisao da sam jučer ja spašavao, mene ne treba spašavati, a inače u planu mi je još spašavati druge ove što prodaju).
A što se tiče EU-a vidjeti ćemo kolega koliko će vrijediti Belje u EU.
P.S.
Čeststitam prodavačima, samo ne znam čije prodaju, ali kad već imaju volju još ih mislim spašavati.Puno pozdrava.


Kolega sve je to u redu samo si zaboravio čije je Belje vlasništvo i koga će se prvog eliminirati prije ulaska u uniju. Hoćš li tako pričati i kad budeš 30, 50 i više posto u minusu. Ne drukaj ljude na kupnju jer nije fer. Sagledaj stvari s pravog gledišta i spašavaj što se spasit da. Sretno !
Eto ga na,još jedna sveznalica.Tko će koga i zašto
eliminrati to valjda samo ti znaš.

@vegas
E moj kolega, volio bi da nisam u pravu.

gđo harpijo
ima nas koji bi željeli da ste vi u pravu
zamislite kupovanje belja na 30 kuna, ma već na 50 kuna bi nam bilo milo
🙂

Status Quo: Roll Over Lay Down

@renči
Gospođice renči ili Gospođo renči,
Prije svega ja sam muškog roda, ovaj harpija [emo_smijesak]
Iskreno se bojim da ćete vrlo brzo imati priliku kopovati po 50 a onda će
Todo kupovati od Vas po 30 a možda i za manje. Htjeli Vi to ili ne.
Ono što je dobro za Todu nije dobro za nas dioničare a on radi samo ono
što je dobro za njega. Grub je to, gramziv i iskvaren čovjek teškog seljačkog kova. Ima jedna stara izreka, “Vuk dlaku mijenja al ćud nikad”
Ni u ludilu ga neću uprosječivati a da pušim već sad 12 % minusa teško se mirim.
E moj Gosp Ledsamurai kako ćeš tek ti spušit. Zaista mi te žao.
A ti Renči, dobro se drži i pozlatile ti se riječi, dao Bog.

kaj se čudite, masiraju nas male dioničare… ako sad kupiš po 67 bu ti palo na 66, ak kupiš po 66, sutra bu 65/64… nema profita na brzaka

To ti je tak, kad je interes banaka da odustanete od dionica i oročite štednju 🙂

Imam belje-r-a, a gore napisano je samo moje amatersko gledanje na stvari, nije nagovor na kupnju ni na prodaju.

Ljepo je kupovati Belje po 60 i nešto, a ako dođe do 50 i nešto biti će još ljepše, što se mene tiče ja sam spreman ponovno spašavati ove što prodaju.Puno pozdrava.

P.S.

Kolega Harpija da li ti sada spašavaš ili tebe spašavaju,hahahahahaha.

gospodine Harpija,
da ste bili na burzi znali bi koliko je koštao konzum, pa koliko je koštala jamnica i tako dalje
nitko nije bankrotirao,trebalo imati cilj, ne obazirati se na manje oscilacije i kupovati i ustrajati
a todorić neće kupovati jeftinije od onoga što su mu radnici kupovali
a izgleda da ne znate po koliko i kada je to bilo

Status Quo: Roll Over Lay Down

New Report

Close