BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

…HANFA još uvijek bez odluke ……[emo_palacd]

Je li moguće da Hanfa nije u prekršaju obzirom da nisu objavili nikakvu odluku za Belje???

burza je mjesto gdje siromašni "dolaze" loše obučeni a odlaze goli i bosi. žalosno ali istinito.

Cekaju da uđemo u EU :)))


Je li moguće da Hanfa nije u prekršaju obzirom da nisu objavili nikakvu odluku za Belje???

možda bi bili u prekršaju da nešto krivo objave… pa još korigiraju zareze itd. …[emo_cool]

Na ovoj surovoj dionici,smo mnogi zube polomili i ja sam jedan od njih.
Dok čekaš presudu, a ona i dalje tone i ne vidim tu kraja.
Ja sam ušo na razini 117 kn i čekam pravičnost ali od toga ne bude ništ [emo_ooooo].

HANFA šuti……
VLADA šuti…….
a mi mali dioničari trebamo čekati i čekati…..
a pošto je bilo zajedničko djelovanje ,još dugo će se šutjeti ,
a mi ko ovce još dugo čekati .

[color=blue][emo_cool] [b]PRAVI DUDEK IMA REGICU , DIONICE BELJE , I OVU DIVNU VLADU[] [emo_palacg][/b] [/color]

Ma što vas je briga. Oni šute, mi barem pušimo [emo_smijeh]



@ledsamurai

Dal to onaj Tvoj slovenski market maker kupuje ili prodaje ?

Pivac slovenc? Nema njega više.
Kolega mora da ste nešto pobrkali. Pivka je bila iz Slovenije [emo_zloban]

Sad market making rade mail paničari.
Mene iskreno baš briga. Hrana je business budućnosti, cijena dionice će popratiti taj trend. A sad ovaj kratkoročni pad mene iskreno ne brine. Pogotovo kad znam da mi je prosjek ulaska u Belje najniži od svih dioničara koji imaju više od 3k dionica [emo_plazi]. Barem za sad.

Ovaj skriveni na 68,24 što kupuje, da nije malo prehrabar ili spašava ove što prodaju što su kupovali po 90 do 110.Pozdrav, čestitam skrivenom.

Za sada se klimavo drži ,vidjeli budemo potkraj trgovanja[emo_palacg].

Dobro danas spašavaju ovi po 68, ne može bolje.[emo_palacg]

Što misle uvaženi forumaši ovaj što je spašen sa oko 1500 komada (odjednom) što je prodao, da li je prodao svoje ili tuđe.

P.S.
U svakome slučaju nije loše za ove što su spašavali(kupovali), ja sam danas isto sudjelovao u spašavanju.Puno pozdrava.[emo_naivan][emo_smijesak][emo_palacg]

New Report

Close