BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

neće Hrvatska u Evropu sve dok država ne potkreše krila Todoriću ,
odnosno Agrokoru – a to podrazumijeva sve dok Todorić ne obznani tu ponudu .
to je moje mišljenje i mislim da je 100 posto točno !


Ovaj Vaš zaključak je doista besmislen.
Hrvatska ulazi u EU 01.07.2013 odgovaralo to nekom ili ne.
Pozdrav

A ne znam kome odgovara da udjemo no dobro. Uvjerili su ovaj bidni narod da im je to jedina sansa,a ovi ce ih sazvakat i ispljunit. Bit ce jos jadniji nego sto jesu.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!


i ja sam se iskrcao iz belja nekad davno iznad 100kn, kada ste vi kupovali

Da li to znači da bi sada opet kupovao.

P.S.

Ako prođe nije loša ideja.

Da opet sam in, jer vidim da je brana dosta čvrsta. Ako pukne neće puno pasti. No gornji komentar je za one koji su na 100kn vidjeli perspektivu, a sada rasprodaju.


Da opet sam in, jer vidim da je brana dosta čvrsta. Ako pukne neće puno pasti. No gornji komentar je za one koji su na 100kn vidjeli perspektivu, a sada rasprodaju.

pa na 70 i 67 su potpore..i sad se tu pretumbavaju..a ako se potrosi,ide 20 posto dolje-kaj tebi 20 posto nije puno?
bolje je cekat dno pa tada uci..i odmah imati zaradu



Da opet sam in, jer vidim da je brana dosta čvrsta. Ako pukne neće puno pasti. No gornji komentar je za one koji su na 100kn vidjeli perspektivu, a sada rasprodaju.

pa na 70 i 67 su potpore..i sad se tu pretumbavaju..a ako se potrosi,ide 20 posto dolje-kaj tebi 20 posto nije puno?
bolje je cekat dno pa tada uci..i odmah imati zaradu
[/quote]A bogarati di si našao i zašto baš 20% to valjda samo
ti znaš.Ja mislim baš suprotno,ode Belje do Božića na 80 i kusur kuna.
Pozdrav,

pa na 70 i 67 su potpore..i sad se tu pretumbavaju..a ako se potrosi,ide 20 posto dolje-kaj tebi 20 posto nije puno?
bolje je cekat dno pa tada uci..i odmah imati zaradu

Nema se više što puno pretumbavati. Glavni market maker je out, doduše ulazi polako jedan slavonski market maker poznat po slavnoj investitorskoj prošlosti [emo_smijeh].Čovjek žario i pali svojedobno po burzama bivše juge, možda požari i popali kaj i na Belju [emo_smijeh]. R/R je ovdje odličan. Iako se nitko tome više ne nada (uključujući i mene), još uvijek ponuda visi u zraku. Ne smijem ni misliti koliko bi porastao portfelj sa Beljem na 300 kuna [emo_zloban]

SKDD je uveo neke novine na svojim stranicama, može li se sada online naručiti knjiga dioničara, ima li neko nekakva iskustva?

Ne sramim se svojega siromaštva, Do njega sam dosao postenim radom !!!


SKDD je uveo neke novine na svojim stranicama, može li se sada online naručiti knjiga dioničara, ima li neko nekakva iskustva?

Može, napraviš zahtjev, uplatiš i drugo jutro te čekaju gotova izvješća. Tako je barem bilo u mojem slučaju

kolega prva kupnja je bila malo ispod 70kn. Ako bude išlo dolje, normalno da ću nadokupiti i smanjiti prosijek. Samo dno, kao i vrh dionice je teško pogoditi.

@ledsamurai
Dal to onaj Tvoj slovenski market maker kupuje ili prodaje ?


neće Hrvatska u Evropu sve dok država ne potkreše krila Todoriću ,
odnosno Agrokoru – a to podrazumijeva sve dok Todorić ne obznani tu ponudu .
to je moje mišljenje i mislim da je 100 posto točno !


Ovaj Vaš zaključak je doista besmislen.
Hrvatska ulazi u EU 01.07.2013 odgovaralo to nekom ili ne.
Pozdrav
[/quote]

ja nisam niki zloguki prorok , već samo vidim kamo sve to ide ,
a to ne vidi naša Vlada ,ili neće vidjeti .
To vidi i Fitch jedna od triju velikih agencija za rejting, koja eto više ne vjeruje Vladi , te mijenja prognozu za rejting iz stabilne u negativnu .
Da ne uđemo u Evropu takvom politikom 01.07.2013.nebi se ni malo čudio i
sam moj zaključak nije ni malo besmislen.

[color=blue][emo_cool] [b]PRAVI DUDEK IMA REGICU , DIONICE BELJE , I OVU DIVNU VLADU[] [emo_palacg][/b] [/color]

New Report

Close