BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

vedran_bmw:

Danas na Belju ista situacija ko i u petak. Netko pod kraj dana skida sa Aska sve u šesnaest. Čini mi se kad se dotični namiri ide cijena preko 300. Evo današnjih transakcija…

samo da ti nisi dotični [smiley2]

Nisam. Moram priznati da me jaka prodaja zadnjih dana pokolebala u dokupu. No s obzirom da se već dva dana ponavlja isti obrazac, sutra ću vjeruj mi biti na strani kupnje. Vidjet ćeš to po kojem nalogu od 500 komada na kupnji [smiley1]

[b]PEACE BROTHERS!!![/b]


nisam. moram priznati da me jaka prodaja zadnjih dana pokolebala u dokupu. no sutra cu vjeruj mi biti na strani kupnje. vidjet ces to po kojem nalogu od 500 komada na kupnji [smiley1]

Treba imati strpljenja, bumo videli, ne?

Već smo danima u crvenom a cijena betonirana. Vrlo neobična situacija. Sutra bi se prodaja mogla povući između 295 i 300 a kada se isišu količine ispod 300 kn vrlo lako smo na 350.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Sve vijesti koje dolaze iz Belja u posljednje vrijeme su pozitivne.Nastavak širenja tržišta,povečanje kapaciteta i nastavak rasta prihoda.Ključ svega je Todorić,ulagači mu trebaju pokloniti povjerenje kao i u ostalim njegovim dionicama!!!

Novac je kisik burze!

Jeste vidjeli koga naši rukometaši nose na prsima?
Pobjednici s pobjednicima [smiley1]

[b]PEACE BROTHERS!!![/b]


Jeste vidjeli koga naši rukometaši nose na prsima? Pobjednici s pobjednicima [smiley1]

Tele2?

vedran_bmw:

Jeste vidjeli koga naši rukometaši nose na prsima? Pobjednici s pobjednicima [smiley1]

Tele2?


[smiley1] on je na leđima. Na prsima je AGROKOR ili ti ga Belje [smiley2]

[b]PEACE BROTHERS!!![/b]

nemora se nista ni pricat za belje, zna se kakva je to firma

ne mari za male stvari i ostat ce male

Jučer u zadnjih 10 minuta trgovanja pokupljeno je preko 1000 kom. i to sve s aska. Mislim, da je samo pitanje vremena kad će iznad 300.


Jučer u zadnjih 10 minuta trgovanja pokupljeno je preko 1000 kom. i to sve s aska. Mislim, da je samo pitanje vremena kad će iznad 300.

Meni se nekako čini da bi mogla danas. Sad je samo pitanje da li je onaj tko zadnjih dana izlazi rasprodao svoju količinu ili nije.

K/P prodaja je jučer na zatvaranju bila prilično mršava. Ja ću danas probati uloviti još nešto…

[b]PEACE BROTHERS!!![/b]

Evo i aktualne K/P. Izgleda da sam bio u pravu. [smiley1]

[b]PEACE BROTHERS!!![/b]

Nikada nisam kužio one koji se sada rješavaju Belja na 295 kn. To su valjda isti oni koje nisam kužio u prošlom valu kad su mahnito skidali prodaju na 340-350 kn. Ajde dobro, da nema takvih od koga mi sada kupovali i kome bismo prodavali kad poraste. Možda im samo treba lova za DDJH, ipak je zadnjih dana dosta porasla.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

New Report

Close