BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Preko konzuma izvozi…

Na Buco siru piše Izvoznik: Zvijezda d.d.

I love the Smell of Profits in the Morning

Još o izvozu:

http://www.poslovni.hr/31336.aspx

I love the Smell of Profits in the Morning

vidi ljepih vijesti, bas ljepo za rast, farme su gotove u trecem mjesecu, i pocinje proizvodnja kazu mi da su to strava farme, sve digitalno sa strujom, nema sta ljudi da rade, ovi koji su zaposleni tamo nisu tako sta nikad vidjeli a cijeli zivot to rade, todo stvarno radi kvalitetno i dugorocno[smiley11]

ne mari za male stvari i ostat ce male

Tko kupuje ili prodaje?

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Nadam se da se kupuje[smiley11]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


Nadam se da se kupuje[smiley11]

Ma svejedno, ako prodaje barem znam da idemo gore kad se iskrca.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Volim iskrcavanja na ovakvim dionicama[smiley11]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


Nadam se da se kupuje[smiley11]

Pametniji ćemo biti slijedeći petak jer je činjenica da netko izlazi zadnjih dana iz Belja. Vjerojatno će to riješiti slijedeći tjedan i onda krećemo preko 300 ponovo.

[b]PEACE BROTHERS!!![/b]

Da…izlazi se na stabilnoj cijeni, sto je dobro za BLJE.
DO sada su uvijek oscilacije bile “prevelike”.

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


Nadam se da se kupuje[smiley11]

potpisujem…. [smiley2]

Danas na Belju ista situacija ko i u petak. Netko pod kraj dana skida sa Aska sve u šesnaest. Čini mi se kad se dotični namiri ide cijena preko 300. Evo današnjih transakcija…

[b]PEACE BROTHERS!!![/b]


Danas na Belju ista situacija ko i u petak. Netko pod kraj dana skida sa Aska sve u šesnaest. Čini mi se kad se dotični namiri ide cijena preko 300. Evo današnjih transakcija…

samo da ti nisi dotični [smiley2]

New Report

Close