BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

točno, krv samo dali za naše najveće blago

Nešto se stvorila gužva na kupnji na Belju. Izgleda da vlak kreće…

[b]PEACE BROTHERS!!![/b]

Što ovaj H hoće?!?!

I love the Smell of Profits in the Morning


Što ovaj H hoće?!?!

Možda plaši, a možda i kupuje. Tko to zna. U svakom slučaju ga ne treba. Ima dosta jakih kupaca, ovako samo izgleda ko da je tu ko support.
U međuvremenu se preselio iznad 290

[b]PEACE BROTHERS!!![/b]

Jel mozes poslati da vidimo
hvala


Jel mozes poslati da vidimo
hvala

Ide preko 300 danas. Konacno je i beljara krenula . Zadnja 295

[b]PEACE BROTHERS!!![/b]

Belje je bilo zapostavljeno par dana jer je bilo zanimljivije na par drugih dionica. Sada izgleda da se zasluženo opet vraća u fokus. Mislim da su ovo povijesni dani kada se Belje još da kupiti ispod 300 kn.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.


Belje je bilo zapostavljeno par dana jer je bilo zanimljivije na par drugih dionica. Sada izgleda da se zasluženo opet vraća u fokus. Mislim da su ovo povijesni dani kada se Belje još da kupiti ispod 300 kn.

Mislim da si potpuno u pravu kolega Quark. Moža još sutra i više Belja nema ispod 300 kn.

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

a jos joj i nije vrijeme da skace, sta ce tek biti poslje, ajoj!!!!!!

ne mari za male stvari i ostat ce male

Airfire, molim te da obrazložiš… Što će, po tvojim prognozama, tek biti poslije? I kad je poslije?

Isto mislim da Belje ima jako lijepu budućnost, međutim jedan sam od onih koji još zasad idu po osjećaju.

Tnx,

What we've got here is a failure to communicate...


Airfire, molim te da obrazložiš… Što će, po tvojim prognozama, tek biti poslije? I kad je poslije? Isto mislim da Belje ima jako lijepu budućnost, međutim jedan sam od onih koji još zasad idu po osjećaju. Tnx,

poslije 1.000.000.000,00 kn prihoda (nadam se da sam dobro napisao 1 milijarda kuna prihoda)
i sve to lijepo ide u tvoju guzu …

to ti je druškane moj poslije …

I love the Smell of Profits in the Morning

Može li se znati izvor za podatak o milijardu kuna prihoda? Ili ti je rekao jedan čoek, al u povjerenju[smiley1]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

New Report

Close