BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vidiš maure, pogledaj koliko će sutra FNVC završiti u plusu a koliko INA.

Što misliš jesu li navlakači znali za ulaganja države u drvnu industriju od 2 miljarde kuna ??? Naravno da jesu. A ti?? Što si ti saznao o nekoj dionici prije ostalih ???

[color=blue][i]NA STRANI ISTINE !!![/i][/color]


Vidiš maure, pogledaj koliko će sutra FNVC završiti u plusu a koliko INA. Što misliš jesu li navlakači znali za ulaganja države u drvnu industriju od 2 miljarde kuna ??? Naravno da jesu. A ti?? Što si ti saznao o nekoj dionici prije ostalih ???

Meni ne treba nijedan inside, ja vrlo lako mogu procijeniti što trebam ili ne trebam napraviti. A što se INE tiče, to je moja dugoročna investicija.

Da, zaboravio sam da ti sve znaš. Pa majku mu staru, što onda procjenjuješ ko će više rasti sutra ???

INA ili FNVC ???

Rekao si da je lako za procijeniti.

[color=blue][i]NA STRANI ISTINE !!![/i][/color]


Da, zaboravio sam da ti sve znaš. Pa majku mu staru, što onda procjenjuješ ko će više rasti sutra ??? INA ili FNVC ??? Rekao si da je lako za procijeniti.

nemoj se ljutiti, malo si mi dosadan, ne pratim FNVC niti mislim u njega ulagati ako te zanima, INU držim dugo, pa samim time nameće se neki zaključak, zar ne?

Ja pikiram na neke druge, ali kako sam i dalje neupućen, rađe šutim, svoje sam davno rekao i nema potrebe stalno forsirati kad sve samo dođe.

Samo ti pikiraj neupućni moj.

Laku ti noć želim.

[color=blue][i]NA STRANI ISTINE !!![/i][/color]

Dečki, malo ste zabrijali na krivoj temi. Raspravljate o FNVC na Belju. Imati će Igor posla [smiley1]

[b]PEACE BROTHERS!!![/b]

Nije ni čudo da su zabrijali kad pišu u sitne sate, dobro da na temi nema mrlja od gemišta?[smiley2]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."


Nije ni čudo da su zabrijali kad pišu u sitne sate, dobro da na temi nema mrlja od gemišta?[smiley2]

Nemoj tako, ja ne pijem alkohol, to nije zdravo

Kad ne pijete kaj ste vraga sve teme pretvorili u Bez Cenzure? hi,hi,hi[smiley2]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

što mogu kad sam povodljiv

Kolege ovo je tema BELJE !!!

Još jednom: BELJE !!!!

Ajde ti Galinčev znanče na temu INDG, OVO je Mauricijeva i moja tema, hi,hi,hi[smiley1] ti nisi ni čuo za Belje dok ti Mauricije i ja nismo objasnili što je to, ti si mislio da je to biljka iz porodice kupusnjača.

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

New Report

Close