BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kolega mauricije vi po vasoj logici isto ste navlakac i to zesci jer na vec 2 topica prodajete bajke da bi netko imao manje troskove poslovanja da toci INU a ne OMV (btw eurodiesel na OMV je 6,91 a isto toliko je i na INI ako se ne varam), a kao drugo avatar vam je inin logo. Dakle tesko je vjerovati da cete o Ini kao ocitoj miljenici objektivno pisat.


Kolega mauricije vi po vasoj logici isto ste navlakac i to zesci jer na vec 2 topica prodajete bajke da bi netko imao manje troskove poslovanja da toci INU a ne OMV (btw eurodiesel na OMV je 6,91 a isto toliko je i na INI ako se ne varam), a kao drugo avatar vam je inin logo. Dakle tesko je vjerovati da cete o Ini kao ocitoj miljenici objektivno pisat.

Oprosti, ako drugi mogu navlačiti na kojekva smeća kao što su HIMR, FNVC itd., mogu ja INU, da li imate što protiv toga?

A cujte moram priznat da mi suze radosnice teku sto su me navukli na FNVC s kojim sam u jako kratkom periodu u plusu cca 12%. Kamo srece da me cesce navuku na takve firme.


A cujte moram priznat da mi suze radosnice teku sto su me navukli na FNVC s kojim sam u jako kratkom periodu u plusu cca 12%. Kamo srece da me cesce navuku na takve firme.

Svaka čast, dao bog da te sljedeći put opet navuku, samo budi oprezan jer dečke ne zanima što će kasnije biti s tobom ili bilo kim drugim.

Tesko da me moze itko navuci. Kad se BLJE strovalilo ono jesenas i svi pljuvali po toj dionici ja sam ju kupio iako vas je debela vecina govorila protiv. Daytrading me ne zanima za sad tak da nema frke kolega – ne povlacim se za masama.


Tesko da me moze itko navuci. Kad se BLJE strovalilo ono jesenas i svi pljuvali po toj dionici ja sam ju kupio iako vas je debela vecina govorila protiv. Daytrading me ne zanima za sad tak da nema frke kolega – ne povlacim se za masama.

Ma u redu, samo se ne povlači za svakim jer to je najgori način kupovanja dionica. Uglavnom su ti ovdje svi navlakači, uključujući i ja, da ih sada redom ne nabrajam, znaju oni jako dobro. Ali u zadnje vrijeme se jako pretjeruje i svi su poprilično izašli van kontrole, a to nije dobro.

Čuvajte sa navlakača sa logom INE !!!

[color=blue][i]NA STRANI ISTINE !!![/i][/color]


Čuvajte sa navlakača sa logom INE !!!

Kad smo već kod navlačenja, sad sam upao i na londonski forum, s obzirom da se INOM trguje i tamo, i svim raspoloživim sredstvima, nešto kao znanac što radi, dejstvujem na povećanje vrijednosti INE tamo, što mi uspjeva, jer je u petak zadnja bila 415$, mojim navlačenjem, možda i uspijemo do ljeta i preko 500$, ali samo zahvaljujući time.

Koncepcija navlačenja ti nije loša, ali znanac prvo uzme manju firmu, zamuti vodu, postavi mamce i onda udri. Bolje se primi PUNT-a- ( za početak ). I on je počeo sa Zdenkom.

[color=blue][i]NA STRANI ISTINE !!![/i][/color]


Koncepcija navlačenja ti nije loša, ali znanac prvo uzme manju firmu, zamuti vodu, postavi mamce i onda udri. Bolje se primi PUNT-a- ( za početak ). I on je počeo sa Zdenkom.

Može on postavljati mamce koliko želi, dok jednom i sam ne postane mamac, a onda se više neće zvati znanac nego mamac.

hohohoho

E moj maure, nikada ti nećeš shvatiti kako navlakači rade. Oni ti ne stavljaju logo INE, već mrke poglede, dolare, poglavice. Tako ih ne možeš pročitati.

Ja sam znanca skužio po jednom postu: Rekao je: Ako je poker igra na sreću, zašto svake godine na prvenstvu u Vegasu igraju isti ljudi. ( a turnir počinje sa 10.000 igrača )

Nikad on, Gago i ostali neće biti mamci. Mamcima samo podižu uloge. Kad oni izađu iz neke dionice, vi ćete to saznati posljednji. Zato i imate logo INE.

[color=blue][i]NA STRANI ISTINE !!![/i][/color]


E moj maure, nikada ti nećeš shvatiti kako navlakači rade. Oni ti ne stavljaju logo INE, već mrke poglede, dolare, poglavice. Tako ih ne možeš pročitati. Ja sam znanca skužio po jednom postu: Rekao je: Ako je poker igra na sreću, zašto svake godine na prvenstvu u Vegasu igraju isti ljudi. ( a turnir počinje sa 10.000 igrača ) Nikad on, Gago i ostali neće biti mamci. Mamcima samo podižu uloge. Kad oni izađu iz neke dionice, vi ćete to saznati posljednji. Zato i imate logo INE.

Gluposti pričaš, svatko ima svoju strategiju, moja je drugačija od njihove, i za sada je ok. Ali u dokolici iznosim mišljenja o tim navlakačima.

New Report

Close