BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Belje je 2005. imalo prihode od 500 milijuna a čitam u nedavnom članku da je kooperacija 2006. ostvarila 220 milijuna što je 30-ak % ukupnog prihoda.Znači Belje će ostvariti cca 700 milijuna(koliko je i najavljeno prije godinu dana znači u skladu s planovima) ako ne i preko te cifre.Znači povećanje prihoda za 40% u 2006.!!!
Najavljeno je povećanje prihoda kooperacije ove godine,broja svinja,otkupa mlijeka itd…Belje bi moglo ove godine dostići milijardu prihoda.

Novac je kisik burze!

samo da se belje spusti na 265kn, ja bi se malo dokupio, oni koji nevjeruju u belje molim ljepo da prodaju-neka udaraju po kupnji, HVALA UNAPRIJED [smiley2][smiley2][smiley2]

ne mari za male stvari i ostat ce male

Bljedoliki Airfire, ti mora da si u lulu investiranja umetnuo ( zabunom ) marihuanu umjesto duhana, hi,hi,hi
Pa zar misliš da ćeš kraj mene živoga i mog vrača dočekati Belje na toj cijeni?
Howgh

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

da zabunom, al ja bi volio da se malo dokupim sta ima lose u tome

ne mari za male stvari i ostat ce male


samo da se belje spusti na 265kn, ja bi se malo dokupio, oni koji nevjeruju u belje molim ljepo da prodaju-neka udaraju po kupnji, HVALA UNAPRIJED [smiley2][smiley2][smiley2]

Dabogda jezik pregrizao! [smiley2]


da zabunom, al ja bi volio da se malo dokupim sta ima lose u tome

Nema ništa loše osim što je teško ostvarivo, hi,hi,hi[smiley2]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Sudeći po odnosu K/P mislim da je indijanac u pravu. Očito je da ima gladnih [smiley1].

Ako ste primjetili očito je da netko dokupljuje jer su neki dan postavljeni H nalozi na prodaji sa svega 10 komada…

[b]PEACE BROTHERS!!![/b]

Možeš nas uputiti tko dokupljuje na ovim razinama?


Možeš nas uputiti tko dokupljuje na ovim razinama?

Svatko go BLJE misli drzati na dulji period. Za koju godinu ce se ova cijena spominjat u stilu “a mogao sam ju kupit jeftino”


Svatko go BLJE misli drzati na dulji period. Za koju godinu ce se ova cijena spominjat u stilu “a mogao sam ju kupit jeftino”

Čovjek to vrlo radi, pa me zanima tko ulazi.

Alien:

Svatko go BLJE misli drzati na dulji period. Za koju godinu ce se ova cijena spominjat u stilu “a mogao sam ju kupit jeftino”

Čovjek to vrlo radi, pa me zanima tko ulazi.

Mislim da nije samo jedan tu u igri nego hrpa njih.


Sve jasno !!

Meni nije jasno osim da se na svakoj dionici govori na ovom forumu, to može samo rasti. Ako bi ušli malo detaljnije shvatili bi da su sve vaše miljenice i te kako precijenjene, ali to za vas nema veze, bitno je da se trguje, pa na kojoj god cijeni to bilo. I malene uvlači u go.na, ma nema veze, ja sam znanac i znam puno i imam samo jedan cilj, nažalost.
A da Todoric toci ININO gorivo imao bi i tu manje troškove, dakako.

New Report

Close