BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

tek u trecem mjesecu, sada se skupljaju blokovi

ne mari za male stvari i ostat ce male


tek u trecem mjesecu, sada se skupljaju blokovi

nisam skužio. može pojašnjenje?

Pretpostavljam da je kolega mislio da će se skok dogoditi u ožujku, pred objavu godišnjeg izvješća.

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort

kolega twinspark dobro vam iskre razmisljanja, al imaju jos jedan as u rukavu koji nisam dobro shvatio kada su mi ljudi objasnjavali pa cu morati otic u posjetu da saznam, al uglavnom objava toga ce biti isto u trecem mjesecu kada i god.izvjesce[smiley11]

ne mari za male stvari i ostat ce male

Bojim se da svi koji računate na skok oko objave pa pad (dosadašnji scenarij) ne ćete dobro proći ovaj put. Mislim da pada više ne će biti.

I love the Smell of Profits in the Morning


Bojim se da svi koji računate na skok oko objave pa pad (dosadašnji scenarij) ne ćete dobro proći ovaj put. Mislim da pada više ne će biti.

Ja i računam na to da ponavljanja tog scenarija više neće biti. [smiley11]

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort


Ja i računam na to da ponavljanja tog scenarija više neće biti. [smiley11]

Čisto sumnjam da neće, reci mi kakvo to treba biti izvješće da opravda sadašnju vrijednosti Belja, iznimni, a u njih baš i ne vjerujem.

Izvješće s pristojnom dobiti (recimo između 5 do 20 mil kn) + stabilnost koju osigurava Agrokor + osigurano tržište + smanjenje ostalih prihoda na uštrb prihoda poslovanja.

I love the Smell of Profits in the Morning

Bljedoliki Fazanu, ne nadaj se dobiti u Belju u dogledno vrijeme! Ako se u poslovanju i ostvari kakva dobit to sve ide u reinvestiranje. Ono što diže vrijednost dionice Belja jesu iznimno velika ulaganja, povećanje poslovnih prihoda i procjena tržišne pozicije u doglednoj budućnosti ne samo u Hrvatskoj već u široj regiji.
Howgh

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."


Izvješće s pristojnom dobiti (recimo između 5 do 20 mil kn) + stabilnost koju osigurava Agrokor + osigurano tržište + smanjenje ostalih prihoda na uštrb prihoda poslovanja.

Oprosti, ali 5 milijuna nije pristojna dobit nego vrlo nepristojna, sjeti se njihovih riječi: imat ćemo 100 milijuna dobiti na kraju godinu, imat će oni, ali gubitak ako ovako nastave.

ok, znači u belje ulagati na dugoročno? a koliko bi po vašoj procjeni trebalo čekati na recimo 50% povećanje cijene?


fazan: ” Izvješće s pristojnom dobiti (recimo između 5 do 20 mil kn) + stabilnost koju osigurava Agrokor + osigurano tržište + smanjenje ostalih prihoda na uštrb prihoda poslovanja. ” Oprosti, ali 5 milijuna nije pristojna dobit nego vrlo nepristojna, sjeti se njihovih riječi: imat ćemo 100 milijuna dobiti na kraju godinu, imat će oni, ali gubitak ako ovako nastave.

To je dobit od poslovanja. S obzirom na silne gubitke, otpise, investicije … ovo je više nego super.

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close