BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne vidim način da Belje opstane na ovim razinama. suport je preslab. slijedi povratak na polazni položaj.
NR

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]

Slažem se sa Quark-om. Ovo je samo početak.
Ako pogledamo da je danas protrgovano 3.932 dionica uz 4,61% rast, vidljivo je da mnogi smatraju da su ove razine povoljne za kupnju/dokup. Također TA nam govori da je ovo samo početak jednog povoljnog rasta. Iako vidim neke članove na ovoj temi da je pokušavaju srušiti, mislim da neće uspjeti. Možda žele povoljniju cijenu kako bi i oni mogli ući, pa onda dobro zaraditi u ovoj godini na Belju, kada se ostvare Todorićevi ambiciozni planovi za ovu tvrtku.

BELJE do sada od kada ga ja pratim (više od godinu dana) uvijek ima konstantnu putanju i vrlo pravilna kretanja. Mislim da će i ovaj put sve ići po uhodanoj shemi. To znači, uspon, pa određeni pad, “utvrđivanje položaja”, tj. postavljanje letvice na određenoj razini ispod koje više nikad ne ide, onda nakon preslagivanja opet slijedi uzlet čiji vrhunac svaki puta značajno prebaci (barem za 15 %) vrhunac iz prethodnog rasta, nakon dostizanja tog vrha, opet slijedi određeni pad, ali naravno opet ne ispod razine od prošlog puta. Zatim ponovno preslagivanje i opet uzlet, pa onda ponovno…itd. Zaključak, ako se i dalje nastavi ponašati po toj shemi ovaj put BELJE moralo svakako probiti vrhunac iz prethodnog vala (350 kn)… Pitanje je samo je li još počeo taj uzlet ili se još uvijek radi samo o malim oscilacijama prije tog glavnog vala. Po meni, kad se u obzir uzmu prometi, paketi i ostalo, mislim da je krenuo novi veliki val.


Ne vidim način da Belje opstane na ovim razinama. suport je preslab. slijedi povratak na polazni položaj.
NR

Ne vidim ni ja nikakav razlog, te molim sve imaoce Belja da meni prodaju svoje dionice po 200 kuna, jer Belje ne vrijedi više od 100 pa će napravit dobar posao ako meni prodaju po 200 [smiley2]


Ne vidim način da Belje opstane na ovim razinama. suport je preslab. slijedi povratak na polazni položaj.
NR

Ne znam o čem ti pričaš? Ne znam da li si primjetio da se pred kraj na 290 kuna naslagalo cca 700 komada na kupnji. Pa ako je to preslabo, onda OK.

Pričate da Belje ide dolja, a danas je naniža cijena bila 284 i to zbog toga što je neki paničar lupio po Bidu 100 komada. Prosječna cijena danas je bila 293,27 kn. O čemu vi pričate???

[b]PEACE BROTHERS!!![/b]


nightrider: ” Ne vidim način da Belje opstane na ovim razinama. suport je preslab. slijedi povratak na polazni položaj. NR ” Ne znam o čem ti pričaš? Ne znam da li si primjetio da se pred kraj na 290 kuna naslagalo cca 700 komada na kupnji. Pa ako je to preslabo, onda OK. Pričate da Belje ide dolja, a danas je naniža cijena bila 284 i to zbog toga što je neki paničar lupio po Bidu 100 komada. Prosječna cijena danas je bila 293,27 kn. O čemu vi pričate???

Koliko se sjećam Belje nikada kad je raslo nije imalo jak support. Prošli uzlet preko 300 kn je mnogima ostao u gorkom sjećanju jer nisu stigli prodati na vrijeme. U normalnim okolnostima Belje bi se korigiralo 20 kn ali su vijesti oko dokapitalizacije u kombinaciji sa lošim izvješćem napravili svoje što nije bilo moguće predvidjeti. Te stvari su sada iza nas pa ne očekujem da ima prostora za neke značajnije poremećaje.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

U 12.mjesecu prošle godine bilo je svega 4 mil. kn prometa . Očito se veće količine ne mogu kupiti bez značajnijeg dizanja cjena.


Jučer, 19.07: Dakle, sada opet idemo dolje.

A neke kolege su mi se smijale!
Pf………..

La vita e bella!


Međukorekcijice su normalne i poželjne.

Osigurač. [smiley1]

Šalu na stranu. Danas se to moglo i očekivati. Svi su buljili u neke druge dionice na čelu sa PTKM tako da je Belje bilo malo zapostavljeno.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

A što kažete na ovo
http://www.poslovni.hr/30789.aspx

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."


A što kažete na ovo http://www.poslovni.hr/30789.aspx

A što ti kažeš?!?!

Belje će opet biti nositelj cijele regije!

I love the Smell of Profits in the Morning

Ja sam svoje mišljenje rekao pred godinu i pol – Todorić će od Belja napraviti firmu u rangu Podravke.
Howgh

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

New Report

Close