BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Blokada…..9:53:33 (sat na investoru)…..da ne bi netko kasnije rekao da nije točan timing…..

zbog čega? ovoga nema nigdje…..sramota. [sad]

štiti se dioničarska mafija


Blokada…..9:53:33 (sat na investoru)…..da ne bi netko kasnije rekao da nije točan timing…..

sreća! spasili su nas potopa na otvaranju [pray]
samo neće ni blokadu moći držati mjesecima [undecid]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je predmet rasprave!!!

Što ćete sad ako je došla ponuda?

Zašto sada obustava?

članak 330 stavak 2.:

Burza je dužna donijeti odluku o privremenoj obustavi trgovanja ili isključenju iz trgovanja financijskog instrumenta, kada to zahtijeva zaštita ulagatelja ili taj financijski instrument više ne udovoljava pravilima burze.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Zašto sada obustava?

članak 330 stavak 2.:

Burza je dužna donijeti odluku o privremenoj obustavi trgovanja ili isključenju iz trgovanja financijskog instrumenta, kada to zahtijeva zaštita ulagatelja ili taj financijski instrument više ne udovoljava pravilima burze.

lp


Pa to su znali i u petak!?

To samo mislite da su vas spasili. Kad odblokiraju nitko neće nuditi više od 70kn. Naravno sve do 60kn će odmah prvi na informaciji poklopit.

A sto ovdje ne udovoljava pravilima burze???

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Možda je HANFA pokrenula neke nove postupke nakon zaprimanja presude VUS RH od 24.08.2012.?

kakve su ovo gluposti s novom blokadom?!?!
pustite ljudima trgovanje pa neka se iskrcaju dok još mogu na 7x kn…

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je predmet diskusije !!!!!!!!!

Anonimno, 27.08.2012. u 10:09
plavi
ING
Puno priče i nagađanja oko uplate, a rezultati ove propale kompanije nikad gori.

Kolega ING neki od nas su na 27 kuna upozoravali na ovu dionicu i bili grubo izvrijeđani, a pogledajte sada cijenu.. minus od skoro 50 %.

Lp

Gospodo ING i plavi ja stvarno izbjegavam pisati na temama kod kojih nemam dionice, a nije mi na kraj pameti ih kupiti.

Ali pošto ste mi ničim izazvani dali savjet na DIOKI-u, najvjerojatnije u dobroj namjeri, a ja ne volim nikome ostati dužan, dozvolite da Vam ga uzvratim.

Pod hitno se ostavite burze jer ste očito tutleki za investiranje. Samo ću reči da se je tada trgovalo s DIOKI-em u rasponu od 8-10 kn.

Što se tiče Belja svoje mišljenje sam dao na The best buy, ali da ponovim najbitnije. Gosp. Todorić trenutno nema love, rejting Agrokoru je kod banaka snižen i trenutno se bori da ne završi i sam u stečaju. Znači love za preuzimanje Merkatora nema. Kažete da će ponuditi dioničarima cca 150 kn za preuzimanje. Pa zašto bi mali dioničari na to pristali kad mogu dobiti 300 kn po dionici?

I još nešto. Trenutno je puno veća opasnost da Belje završi u stečaju nego DIOKI.

Ovu dionicu ne bi pipnuo ni sa štapom (bez obzira da li su gaće na njemu ili ne), a ni s valjkom.

Ljudi dajte počnite misliti svojom glavom.

Pozdrav !

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]

New Report

Close