BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


rocky: ” Kad brojke budu idealne onda kupuj,ja ću ti prodat uz peterostruku cijenu. ” Ja sam kupovao dok je bio na cca 100 kuna. Onda sam prodao tebi dok je bio na 300 i opet ću od tebe kupiti nakon izvješća po 240.[smiley2] Pozdrav

Teško da ćeš više ikada moći kupovati ispod 300,00 kn. Ne navlačim, boli me briga hoćete li kupiti ili ne, ali posljednja skupština je bila prelomna točka za ovu firmu. Todorić i njegova ekipa napravili su što su htjeli i sada kreće uspon. Jedino što ih može omesti je nekakva velika nepogoda. Ostalo je prošlost.

Pozdrav svima koji su u Belju, a posebno dvojici entuzijasta koji su s 207 glasova glasovali protiv dokapitalizacije. Svaka čast.

I love the Smell of Profits in the Morning

Teško da ćeš više ikada moći kupovati ispod 300,00 kn. Ne navlačim, boli me briga hoćete li kupiti ili ne, ali posljednja skupština je bila prelomna točka za ovu firmu. Todorić i njegova ekipa napravili su što su htjeli i sada kreće uspon. Jedino što ih može omesti je nekakva velika nepogoda. Ostalo je prošlost.

Pozdrav svima koji su u Belju, a posebno dvojici entuzijasta koji su s 207 glasova glasovali protiv dokapitalizacije. Svaka čast.

Nemojte tako kolega. Ja sam prilično siguran da će danas najbrži uspjeti kupiti ispod 300 kn. No krajem tjedna će to već biti dosta teže. Istina da je još rano, no počela se laganini slagati kupnja na 290 kn.

[b]PEACE BROTHERS!!![/b]

fazan:

Teško da ćeš više ikada moći kupovati ispod 300,00 kn. Ne navlačim, boli me briga hoćete li kupiti ili ne, ali posljednja skupština je bila prelomna točka za ovu firmu. Todorić i njegova ekipa napravili su što su htjeli i sada kreće uspon. Jedino što ih može omesti je nekakva velika nepogoda. Ostalo je prošlost.

Pozdrav svima koji su u Belju, a posebno dvojici entuzijasta koji su s 207 glasova glasovali protiv dokapitalizacije. Svaka čast.

Nemojte tako kolega. Ja sam prilično siguran da će danas najbrži uspjeti kupiti ispod 300 kn. No krajem tjedna će to već biti dosta teže. Istina da je još rano, no počela se laganini slagati kupnja na 290 kn.

Radi se samo o 100 dionica na 291,00.

Pogledaj sad kakva je kupnja. A još će se to i promjeniti do 10:00. Danas idemo u napad na 308,35 jer više ne možemo [smiley1]

[b]PEACE BROTHERS!!![/b]


Pogledaj sad kakva je kupnja. A još će se to i promjeniti do 10:00. Danas idemo u napad na 308,35 jer više ne možemo [smiley1]

Kada ce takav rast biti ovaj tjedan pitam se zasto ce ovi koji imaju trenutno dionice prodavati???[smiley6]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


vedran_bmw: ” Pogledaj sad kakva je kupnja. A još će se to i promjeniti do 10:00. Danas idemo u napad na 308,35 jer više ne možemo [smiley1] ” Kada ce takav rast biti ovaj tjedan pitam se zasto ce ovi koji imaju trenutno dionice prodavati???[smiley6]

zato što su kupili po 100,00 kn, zato što cimaju neku drugu dionicu, zato što nas ima tisuće na burzi …

I love the Smell of Profits in the Morning


Pogledaj sad kakva je kupnja. A još će se to i promjeniti do 10:00. Danas idemo u napad na 308,35 jer više ne možemo [smiley1]

Belje je danas krenulo prema očekivanjima. Ja ću biti zadovoljan i ako se definira stabilan uzlazni trend na duži rok bez euforije, iako se odlično osjećam kad smo euforični [smiley2].

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Nešto što je meni logično, tebi nije i obrnuto.

zadnja na Belju 299,99

[b]PEACE BROTHERS!!![/b]

Danas već promet preko 2k komada, porast preko 5%. Vrlo jaka kupnja. Trenutno stanje K/P

Kupnja – “BLJE-R-A” Prodaja – “BLJE-R-A”
Količina Cijena Količina Cijena
31 300,00 42 303,99
100 295,00 441 304,99
37 293,00 200 305,00
300 292,01 117 307,00
250 292,00 54 307,99

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Četvrta zelena svijeća zaredom, solidne količine. Sve već viđeno.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Dakle, sada opet idemo dolje.

La vita e bella!


Dakle, sada opet idemo dolje.

Vrhunski zaključak. [smiley2] Ako pogledamo povijest Belje kad je krenulo obično je bilo u fokusu 2-4 tjedna. Međukorekcijice su normalne i poželjne.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

New Report

Close