BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Oni koji su nakon lrh vjerovali u ovo su prenaivni za trgovinu dionica. Šteta što se puno ljudi na to upecalo, nadam se da pad neće biti baš velik. I da će ga kupovina Mercatora možda u cijelosti pokrilti.

Kolega kanabis, a koliko ljudi se upecalo?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

ma ljudi nije danas svetak – danas je crni petak
šta ste navalili na ovo , na ono [embarass]

[color=blue][emo_cool] [b]PRAVI DUDEK IMA REGICU , DIONICE BELJE , I OVU DIVNU VLADU[] [emo_palacg][/b] [/color]


Kolega kanabis, a koliko ljudi se upecalo?

Ja sam se upecao samo do 100kn, a dalje prepustio boljima [wink]

Objavljena presuda.
Upravni sud nije utvrdio da nije nastala obveza, već da nije poštivan upravni postupak.
Traže usmeno saslušanje svjedoka i dostavu zapisnika.

Nalaže se Hanfi da potom donese novo riješenje.

Sramota!

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

vrlo slično kao i na LRH
nadam se da nećete pustiti da ovo prođe samo tako…

www.lociraj-popust.com

@plavi
Ovo je glupost jer sta ce ti svjedoci rec cinjenicno kad se zna sto je na skupstini izglasalo.Ovo je trebalo presudit temeljem zakona o pravnom postupku i to
Članak 57.
(1) Sud će odbiti tužbeni zahtjev ako utvrdi da je neosnovan.
(2) Sud će odbiti tužbeni zahtjev kao neosnovan i kada utvrdi da je u postupku koji je prethodio donošenju pojedinačne odluke bilo nedostataka, ali nisu utjecali na rješavanje predmeta postupka te ako utvrdi da je pojedinačna odluka zasnovana na zakonu, ali zbog drugih razloga od onih navedenih u odluci.

Dakle, sud nije morao uvaziti tuzbeni zahtjev AGROKORA cak i ako je ustanovio da ti famozni zapisnik nije donesen ukoliko je njima bila pruzena mogucnost iznosenja svojih stavova i prigovora u samom postupku,a je jer su komunicirali 2 godine.A isto vazi i za svjedoke.

Nadalje

člankom 58. Zakona o upravnim sporovima propisano je sljedeće:
“Ako sud utvrdi da je pojedinačna odluka javnopravnog tijela nezakonita, presudom će usvojiti tužbeni zahtjev, poništiti pobijanu odluku i sam riješiti stvar, osim kada to ne može učiniti s obzirom na prirodu stvari ili je tuženik rješavao po slobodnoj ocjeni.”

S obzirom da nikako nisu ispunjeni uvjeti za to da sud sam donosi odluku dogodilo se to da je predmet vratio HANFI na ponovno donosenje odluke s ispravljenim nedostacima.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Koji debosi jbt, još vjeruju u pravnu državu a državu im vode bivši kondukteri, šoferčine, taxisti, i uopće neobrazovane debele volovski glavate seljačine s kupljenim doktoratima koji još nisu naučili ni razgovjetno razgovarati književno i gramatički ispravnim hrvatskim jezikom a o engleskom da ne govorimo, tlačitelji, ratni kriminalci, štemeri svih vrsta i podvrsta kao njihovi slugani .. Tko bi to po vašem draga moja forumsko-ulagateljska ekipa Todi trebao odrediti obvezu javne ponude po 300injak kuna ?
Potkupljeni, korumpirani suci alkoholičari i odvjetnici kokainski narkomani .. ?

Ili još bolje – on sam sebi , s obzirom da je riječ o jednom od najjačih igrača iz sjene na Balkanu koji iza sebe ima i malo jače, svoje igrače iz EBRD itd .. ??

Ne kapiram, kako ste to očekivali da će neka izmišljena pravna država pomoći malim dioničarima – nikom i ničemu – da od velikog tlačitelja jadnih blagajnica i 24 000 ljudi u državi kojji mu rade kao kmetovi – da istoga izreketare za 700 miliona kuna ?

Haha, stvarno me nakad iznenadi naivnost odraslih ljudi koji se na svaku naznaku neke sitne love pomame ko mala naivna dječica [thumbsup]

Kressho



Dajte ljudi ajmo sad biti iskreni, bez obzira tko je IN ili OUT, ali to rješenje ni prvobitno nije imalo smisla. Možda je stvarno kod sazivanja Skupštine falila ta famozna rečenica, ali kod ovakvih stvari treba gledati širu sliku. Nitko opd Vas tu koji trkeljate nemate te dionice kupljene po 350 kuna (čast izuzecima), nego smo tu svi sitni i malo veći špekulanti koji su htjeli zaraditi masnu lovu na ovoj priči.
Onako ako izuzmem da imam nešto dionica Belja, iskreno mislim da je ovo jedino ispravno i da stvarno nema smisla da zbog proceduralne pogreške Todorić kupuje dionice od nas po 350 kn

Zakon..može a Todorić neka isto bude pošten i neka svim dobavljačima retroaktivno u prethodnih desetak godina plati točno prema valuti 🙂
[/quote]
Nema niti smisla da se plaćaju krediti u švicarcima, svi su bili trenutno neubrojivi kad su potpisivali te kredite, 100% će naše sudstvo to uzeti u obzir. Nemam Belje, ali držim fige da uzmete lovu na ovome, s našim sudstvom teško, ali kao što kažće hromax postoji neovisno pravosuđe izvan granica"mlade demokracije" btw. imam LRH (i slovence u dioničarskoj strukturi [thumbsup])

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

@plavi
gdje je ta presuda objavljena.Molio bi link.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

@frankie
http://www.hanfa.hr/index.php?ID=0&AKCIJA=sudske_odluke

@braco i seka

dakle to su ti vasi pravni argumenti? nedostatak zapisnika i ne pozivanje svjedoka?
samo se pitam koji im to svjedoci mogu pomoci da posvjedoce nesto za sta moras imati papir.

New Report

Close