BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ljudi, pa nije kraj svijeta, samo, opet su mali ljudi dobili udarac ispod pojasa…
Uostalom, jedna od prvih odluka ove vlade je bila staviti HANFU pod ingerenciju Ministarstva financija, tako da…kaj se mi čudimo? Pa znamo u kakvoj državi živimo…mislim, do sada smo to svi ovdje trebali znati.
Niš, u pon ćemo loviti noževe…nema druge. 🙂

“The only way to get smarter is by playing a smarter opponent.”

haha, svi se kunu da ostaju u tužbi, da neće prodavati, a čim se odblokira velika većina će početi kipati po bidu dok je još iznad 7o kn [bye]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je predmet diskusije !!!!!!!!!

iebiga, opet ništa od bogaćenja preko noći, mogu samo reći da sam…
http://www.youtube.com/watch?v=-QnPIp8s96I

Vaš link

http://www.index.hr/vijesti/clanak/sramotna-odluka-upravni-sud-presudio-protiv-hanfe-todoric-ne-mora-platiti-790-milijuna-kuna-za-belje/633229.aspx
…evo na Indeksu…ugl. ja ušla na 80 sa zaradom s Diokija, ništa u ponedjeljak smanjivat ulaz…

vid'la žaba...

Borba se nastavlja. Prva runda je pri kraju. Potrebno je ustrajati sa pravnim alatima. Tražiti pravdu i zatezne kamate

Smjeniti sve sudce koje je Šeks postavio oni su izvor zla


Dajte ljudi ajmo sad biti iskreni, bez obzira tko je IN ili OUT, ali to rješenje ni prvobitno nije imalo smisla. Možda je stvarno kod sazivanja Skupštine falila ta famozna rečenica, ali kod ovakvih stvari treba gledati širu sliku. Nitko opd Vas tu koji trkeljate nemate te dionice kupljene po 350 kuna (čast izuzecima), nego smo tu svi sitni i malo veći špekulanti koji su htjeli zaraditi masnu lovu na ovoj priči.
Onako ako izuzmem da imam nešto dionica Belja, iskreno mislim da je ovo jedino ispravno i da stvarno nema smisla da zbog proceduralne pogreške Todorić kupuje dionice od nas po 350 kn

Zakon..može a Todorić neka isto bude pošten i neka svim dobavljačima retroaktivno u prethodnih desetak godina plati točno prema valuti 🙂


haha, svi se kunu da ostaju u tužbi, da neće prodavati, a čim se odblokira velika većina će početi kipati po bidu dok je još iznad 7o kn [bye]

Samo neznam kome će prodavati, do 70 ima 2000 komada…………..


Borba se nastavlja. Prva runda je pri kraju.
Potrebno je ustrajati sa pravnim alatima.
Tražiti pravdu i zatezne kamate

tzv. judaistički pristup. [thumbsup]



Borba se nastavlja. Prva runda je pri kraju.
Potrebno je ustrajati sa pravnim alatima.
Tražiti pravdu i zatezne kamate

tzv. judaistički pristup. [thumbsup]
[/quote]
…je,je,možda gosn plavi ( a gdje je danas ? ) i njegov PMS odvjetnik ( koji nikad ne gubi ovakve slučajeve ) nađu neko rješenje… [tongue]

…a tu je i istraživalačko novinarstvo ala Index… [wink]

koji će to minusi biti u portfeljima čim bude dozvoljeno trgovanje [embarass]

moji postovi osobno su mišljenje bez nagovaranja na kupnju ili prodaju dionica!

New Report

Close