BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Todorić je najavio dobre rezultate,vidjet ćemo za 3 tjedna.

Pa nećemo valjda opet sve izpočetka.
Neki nikako da nauče lekciju.[smiley2]

Pozdrav

Meni se iz grafa čini da je gornji Bolllinger probijen i da uđosmo već u overbought područje, a što to znači, znate sami.
No, dugoročno će IT upumpati puno love i vrijedit će to i realno više, pa scenarij s početka studenog neće biti ponovljiv.

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.


Meni se iz grafa čini da je gornji Bolllinger probijen i da uđosmo već u overbought područje, a što to znači, znate sami.

Što to znači?

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

I ja bih volio da nam kolega Tango objasni – što to znači?

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Ova dionica je vrlo osjetljiva (na kupovanje budućnosti) ali se i vrlo brzo ohladi i vrati na početni nivo.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.


tango: ” Meni se iz grafa čini da je gornji Bolllinger probijen i da uđosmo već u overbought područje, a što to znači, znate sami. ” Što to znači?

To znači da je vrijeme za SELL! [smiley1]

La vita e bella!


rocky: ” Todorić je najavio dobre rezultate,vidjet ćemo za 3 tjedna.” Pa nećemo valjda opet sve izpočetka. Neki nikako da nauče lekciju.[smiley2] Pozdrav

Pa što ti vorda očekuješ od belja u godini i pol 100 milijuna dobiti?Koliko ima ljudi u hrvatskoj koji imaju viziju i lovu da bi pokrenuli poljoprivredu.Ako vidiš da todorić ima šanse da napravi o belja visoko profitabilnu tvrtku onda se pozicioniraj i čekaj,ja mislim da uz svoj provjereni menadžment,distribuciju(konzum,velpro) i mogućnost zaduživanja može napravit čudo.Kad brojke budu idealne onda kupuj,ja ću ti prodat uz peterostruku cijenu.

Novac je kisik burze!

Evo malo o tome što Todorić planira napraviti od Belja:

http://www.vjesnik.com/Pdf/2006%5C07%5C26%5C21A21.PDF

[b]PEACE BROTHERS!!![/b]

Ne pijem vartenu vodu, nemam inside informacije i stvarno ne mogu znati što će biti u budućnosti pa mi jedino ostaje analizirati prošlost. Pošto nisam dobio odgovor od Tanga, utošio sa 15 minuta svog vremena i odgovorio sam sebi jednom slikom.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

šta mislite gdje je bolje u ovom trenutku se ukrcat belje ili petrokemija?molim odgovore onih malo iskusnijih!

hvala[smiley9]

Four Star General

Nisam uvijek na Forumu, pogotovo neburzovnim danima.
Hajde, rast će to (valjda) još par dana, a onda – kao i uvijek – tko živ, tko mrtav.
Vidim iz povijesti Belja kako je dionica u overboughtu često bila danima (i to do 90+) prije nego je počela padati… a mi smo tek na 70, pa imamo vremena, nemojte paničariti [smiley2]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.


Nisam uvijek na Forumu, pogotovo neburzovnim danima.
Hajde, rast će to (valjda) još par dana, a onda – kao i uvijek – tko živ, tko mrtav.
Vidim iz povijesti Belja kako je dionica u overboughtu često bila danima (i to do 90+) prije nego je počela padati… a mi smo tek na 70, pa imamo vremena, nemojte paničariti [smiley2]

Pitanje je da li će ona uopće padati? Kako je netko dobro napisao teško da može ići ispod 260-270 kn što se i vidjelo zadnjih dana. Puno je veća šansa da krene preko 300 i stabilizira se do izvješća na tim nivoima.

Pročitaj malo članak na koji sam postavio link. Vidjet ćeš da su planovi za Belje ogromni i tko je spreman čekati, ne može pogriješiti. Belje će za dvije godine biti na 1k kuna.

[b]PEACE BROTHERS!!![/b]

New Report

Close