BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

i dalje jaka kupnja,

Kupnja – “BLJE-R-A” Prodaja – “BLJE-R-A”
Količina Cijena Količina Cijena
100 281,02 150 289,00
270 281,01 168 289,98
413 280,36 116 289,99
150 280,35 500 290,00
38 280,23 300 291,00

Kupnja je vrlo jaka. Na prodaji na 290 nekih 1000 komada. Čini se da je to zadnja povoljnija prilika za zakašnjeli ukrcaj.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Agrokor je najavio dobre rezultate pa dotična operacija (dokapitalizacija) nebi trebala pokolebati ulagače!!!
Izjava 11.12.2006.Kolika je tad bila cijena???

Novac je kisik burze!

dokapitalizacija neće ugroziti cijenu na burzi belja iz razloga što ti neće imati tko prodati ispod 250-270 kuna, osim u slučaju nekog jačeg pada ili sloma tržišta, mogao je Todorić napraviti još tri dokapitalizacije stvar bi bila potpuno ista kao i cijena

ljudi ionako imaju previše povjerenja u njega, pa zato i je cijena tu gdje je


KuciloOro: ” Eto vidiš bljedoliki mauricije, a prije samo sat vremena si sprdao s nama, hi,hi,hi kao ti se sad čini moj target od 330 slavuja ? ” Belje, uvijek kad se nakon pada dizalo je prešlo svoj high. Prema tome može to i više od 350.

Ali nije uvijek u prvom pokusaju…

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Vlak za Dardu je ipak malo usporio, iako je na semaforu (tickeru) i dalje zeleno [smiley11]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

malo je usporio, sad će mali naslagati na prodaji a netko veći ih popapati

gledam i nemogu vjerovat a tako je fino krenuo dolje, ja se mislio malo dopunit, pa tko je pametan ocekivao da to nece ici gore i to jako, ipak mi pricamo o jednom od najsposobnijih(bogatijih) ljudi koji je vlasnik te je ujedno ulozio svoju lovu, o cemu mi onda pricamo, prave rezultate ce pokazat dionica u 3mj. kada se objavi ono sto sada rade[smiley11]

ne mari za male stvari i ostat ce male


Vlak za Dardu je ipak malo usporio, iako je na semaforu (tickeru) i dalje zeleno [smiley11]

Danas je tek krenuo. Ima vremena slijedeći tjedan će se on zahuktati…

Belje je danas raslo, baš kao što i mora biti kod prave dionice. Kupnja je jaka, ali joj se ne žuri. Prošlo je ukupno 4.582 komada, uz prosječnu cijenu od 280 kn. Moje je predviđanje da će u ponedjeljak prosječna biti oko 15 kuna viša uz manji volumen, jer će se prodavači polako povlačiti prema gore što se već i danas moglo vidjeti.

[b]PEACE BROTHERS!!![/b]

Todorić je najavio dobre rezultate,vidjet ćemo za 3 tjedna.Bilo kako bilo,neću puno obraćati pozornost na to izvješće nego ću pričekati da Todorić uhoda firmu po svom modelu a onda će cijena biti na puno većem nivou.
Iako je napravio dokapitalizaciju,dodatnih dionica neće biti u opticaju.Treba uživati u stvaranju poljoprivrednog giganta a cijena neka se postupno prilagođava!!!!

Novac je kisik burze!

Ovaj graf ne treba puno riječi. Jasan signal za kupnju potvrđuju svi indikatori. Belje se do sada uvijek pokazalo predvidljivim. Slični obrasci se ponavaljaju već više puta za redom. Količine koje su prošle ulijevaju povjerenje.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

New Report

Close