BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sad da vidimo koliko je obrana jaka! [bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Morat će to još dolje, vjerojatno ispod 80,00 kn. [bye]
Očito je da smo u velikom bullu kod ove dionice, ako danas pređemo 90 kn.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Kakve su ovo igre bez granica…..opalite to istresanje..pa da krenemo…

http://www.glas-slavonije.hr/166335/3/Vinske-ulice-u-Tvrdji:-Na-trziste–izlaze-vina-iz-najnovije-beljske-vinarije

Evo tek sad sam malo detaljnije pogledao izvještaj za 1Q i moram čestitati djelatnicima Belja na na poslu kojega rade sa manje sredstava nego prošle godine a za veći posao. Proizvesti dobit dioničarima i plaćati uz to kamate od preko 9% na kredit od 1.5 miljardi kuna mogu samo najbolji. Kad ti gori pod nogama onda daješ najviše. Možda bi i ovim mojim barabama iz Tiska, bez ijedne kune obeveze, koji nisu u stanju poizvesti dobit iz poslovnih aktivnosti trebalo zaljepiti neku sličnu obavezu pa da vide da se može proizvesti dobit kad ti je egzistencija u pitanju. Uvjeren sam da je Belje firma koju čeka lijepa budućnost.

Što si ti radnik ili dioničar Belja?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Čekaj malo graditelju.

Ti nemaš dionice Belja i dolaziš vamo i hvališ tvrtku?

To je nevjerojatno, barem do sada bilo na ovom forumu.

Obično u tom slučaju vlada trolijada.

ajde da i to vidim.
[thumbsup]


Što si ti radnik ili dioničar Belja?

Dioničar i jednih i drugih koje spominjem. Nisam spomenuo da su si ovi drugi povećali plaće 15% a meni smanjili knjigovodstvenu vrijednost dionice. Hvala!


@tipso

imam nešto malo dionica. moram očito kupiti više.


Evo tek sad sam malo detaljnije pogledao izvještaj za 1Q i moram čestitati djelatnicima Belja na na poslu kojega rade sa manje sredstava nego prošle godine a za veći posao. Proizvesti dobit dioničarima i plaćati uz to kamate od preko 9% na kredit od 1.5 miljardi kuna mogu samo najbolji. Kad ti gori pod nogama onda daješ najviše. Možda bi i ovim mojim barabama iz Tiska, bez ijedne kune obeveze, koji nisu u stanju poizvesti dobit iz poslovnih aktivnosti trebalo zaljepiti neku sličnu obavezu pa da vide da se može proizvesti dobit kad ti je egzistencija u pitanju. Uvjeren sam da je Belje firma koju čeka lijepa budućnost.

Kolega, ne radi se tu o nečijoj sposobnosti ili nesposobnosti. Govorim i o jednoj i od drugoj firmi koje spominjete. Tu se radi samo o tome što više gazdi paše u određenom trenutku. Trenutno mu više paše da Belje dobro izgleda (mada po meni i ne izgleda baš nešto).
Kad mu bude trebao rezultat u TISKu, tamo je situacija kristalno čista. Svi parametri su poznati i dobit će doći sama po sebi, dok je u poljoprivrednoj proizvodnji stvar potpuno drugačija. Bojim se, onako najiskrenije, da je teško posao razvijati sa takvim obvezama i još teže sa takvim lihvarskim kamatama. To niti jedna proizvodnja ne može podnijeti. Eventualno neke sofisticiranije branše, ali poljoprivreda nikako. IMHO

..vidili smo jučer ko VLDS kadje sud donio odluku cijena 41%up…kad se to desi na BLJE za koji dan sličan scenarij….

Po Slavoniji se priča da Belje gasi sve pogone, osim vinarije. Začudila me ta priča, jer silne novce ulažu u proizvodnju. I povećavaju prihode, ali ništa nije nemoguće


Po Slavoniji se priča da Belje gasi sve pogone, osim vinarije. Začudila me ta priča, jer silne novce ulažu u proizvodnju. I povećavaju prihode, ali ništa nije nemoguće

Gasi i vinariju…to sam ja čuo. Čemu da ona sama ostane….
Sad mi je jasno zašto više nema ABC sira u dućanima..

New Report

Close