BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kakav preokret, a jučer su prodavali po 240 [smiley1][smiley1][smiley1][smiley1]

Kupnja – BLJE-R-A
59 265,01
353 265,00
200 263,52
30 263,50
130 263,01

Prodaja – BLJE-R-A
56 268,00
200 269,90
100 269,94
200 270,00
39 270,50

[b]kupuj od pesimista i prodaj optimistu, al budi realist[/b][color=black][/color]

I jedno i drugo je pumpanje, a to je sramota!
P.S. u ovome nisam sudjelovao![smiley9]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


I jedno i drugo je pumpanje, a to je sramota!
P.S. u ovome nisam sudjelovao![smiley9]

Ni Kucilo nije sudjelovao u pumpanju, no zato je sudjelovao u obrani cijene neki dan da ne padne ispod 245 slavuja. Slijedeci put je kanim braniti da ne prijeđe 330 slavuja[smiley2]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Poduzeće sa velikim očekivanjima ali su se mnogi ipak opekli.
Dovoljno je bilo samo pročitati sporazum sa vladom kada je Todorić kupovao Belje za 1 kunu – sadašnje stanje je bilo predvidivo.

U svakom slučaju osobno još ne vidim priliku za sigurnije ulaganje u ovu dionicu ali slijedeće godine otprilike u ovo vrijeme možda da.[smiley2]

[color=blue][u][b]" pessimus dux Croatorum "[/b][/u][/color]

Jel ima netko informaciju zašto Belje raste ovako brzo da odmah javimo Anti??

Novac je kisik burze!

jel netko zna kako je todina dokapitalizacija moguća?mislim normalno da je moguća ali nije li kažnjiva?
kaže gospon koji je pisao zakon da ukoliko se dokapitalizacija vrši ispod realne cijene,a većinski dioničar ne ponudi manjinskima da upišu dionice, oni mogu podnijeti tužbu.
ne znam što on smatra realnim ali kolko sam skužio ova dokapitalizacija ide ispod BV i daleko ispod tržišne vr.
sve piše u zakonu al nemam trenutno vremena čitati pa ako netko zna…ono…znatiželja

...pig slayer...

Što se dešava sa Beljem, zadnja 2 dana ?
Zna li netko nešto konkretno ?


jel netko zna kako je todina dokapitalizacija moguća?mislim normalno da je moguća ali nije li kažnjiva? kaže gospon koji je pisao zakon da ukoliko se dokapitalizacija vrši ispod realne cijene,a većinski dioničar ne ponudi manjinskima da upišu dionice, oni mogu podnijeti tužbu. ne znam što on smatra realnim ali kolko sam skužio ova dokapitalizacija ide ispod BV i daleko ispod tržišne vr. sve piše u zakonu al nemam trenutno vremena čitati pa ako netko zna…ono…znatiželja

Da ali tko će podnijeti tu tužbu i gubiti vrijeme s tim.
S rogatima se ne valja bosti.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

Ne kužim ove likove koji skidaju Belje sa aska nakon porasta cijene od 25% u tri dana? Nije im bilo dovoljno jedamput izgubiti na Belju? No, da nema takvih kome bi mi prodavali nakon +25%? [smiley2] Pogledajte samo količine.

I love the smell of napalm in the morning...

“Ozbiljni” nalozi na prodaji do 303. Bumo videli jel bu to neko zgrabil. A nema puno, “svega” jedva 2000 komada.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

na prodaji je na razini cijene od 296 do 298 1247 komada, a na kupnji od 285-290 svega 305 komada… da vidimo naivce….

Scio me nihil scire

..netko je upravo skinuo s aska 20 komada po 295,92…. al se napuhava….

Scio me nihil scire

New Report

Close