BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

g. valentine
kakav rasplet dalje očekujete na ovoj dionici budući je krenuo bear padom ispod 84 a po jučerašnjem pisanju izgleda da još ipak imate dionice belja ("i dalje klizimo")

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica


i, koliku minuščinu ove godine očekujete? [lol] [lol]

uvijek pre izješće kuhanje i pumpanje atmosfere, a onda hladan tuš od FI, pa opravdanja i izgovori, onda nova nadanja i novi krug, neki nikad ne nauče [bye]

TOP 10 prodaje, a oni se vesele, misle da su pametniji i da bolje kuže [yawn]


Kupilo se malo [lol]

ZMAJKI - LANICA = HRPA GLUPOSTIJU


g. valentine
kakav rasplet dalje očekujete na ovoj dionici budući je krenuo bear padom ispod 84 a po jučerašnjem pisanju izgleda da još ipak imate dionice belja ("i dalje klizimo")

Poštovani kolega, gdje piše da imam ili nemam dionice? Hvala na brzom odgovoru.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Apsolutno kupac (tko god bio) neće značiti ništa, pa makar se on zvao i B.Š.

Trenutno je situacija takva kakva je….i sutra klizimo!!!!
Prodavač je izašao, pitanje je tko će sada davati potporu kupnji [bye]


poboldano s uskličnicima … ako niste unutra onda valjda nebi pisali mi ?? ili sam krivo shvatio .. ako jesam moje isprike … btw. kakva su Vaša očekivanja daljnjeg raspleta

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Množina, vrlo dobro kolega, samo što u ovom slučaju to je moje poistovjećivanje s dioničarima Belja. Nešto kao duhovni guru, osjeća svoje pratioce.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Gašpar je out, SZIF kupio još cca 3000+ komada, a novi je
10. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D. (87939104217) 15.322 0,19 Skrb. račun

“The only way to get smarter is by playing a smarter opponent.”

HPB je stari, samo je bio na 11. mjestu, no zanimljivo je to sto je samo manji dio uzeo SZIF, ja sam mislio da ce biti vise, tako da ostaje otvoreno pitanje tko je ulazio… nisu to bile male kolicine… indikativan je i porast kupnje danas, po meni dolazi vrlo zanimljiv period na Belju…

Iz dionice je izašao treči dioničar s 120 000 dionica, a nevidi se ničiji značajniji ulaz . Ma jel to netko potajno skuplja ovako jeftino? Da sam ja "GAZDA", ja bi skupljao na puno skrbničkih. Pravnici, šta vi kažete, jel to u redu?

pa gašpar je zaradio na ovim dionicama koliko neće nitko od novih dioničara obzirom da ih je on kupovao po 10 kuna. sada kada je bankrotirao u svojim drugim poslovanjima morao ih je prodati i sigurno nije sretan zbog toga, a ovih 300 miliona eura što je agrokor prodao obveznica je dijelom zbog preuzimanja belja.

burza je mjesto gdje siromašni "dolaze" loše obučeni a odlaze goli i bosi. žalosno ali istinito.


pa gašpar je zaradio na ovim dionicama koliko neće nitko od novih dioničara obzirom da ih je on kupovao po 10 kuna. sada kada je bankrotirao u svojim drugim poslovanjima morao ih je prodati i sigurno nije sretan zbog toga, a ovih 300 miliona eura što je agrokor prodao obveznica je dijelom zbog preuzimanja belja.

Sve pet, no nisam siguran za ovih 300 milja, mislim da je to za Agrokor…iako volio bih da ste u pravu…

Za Merkator naravno…sorry…rano je jos…


pa gašpar je zaradio na ovim dionicama koliko neće nitko od novih dioničara obzirom da ih je on kupovao po 10 kuna. sada kada je bankrotirao u svojim drugim poslovanjima morao ih je prodati i sigurno nije sretan zbog toga, a ovih 300 miliona eura što je agrokor prodao obveznica je dijelom zbog preuzimanja belja.

nije točno, ne izmišljaj….

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je podložan raspravi

New Report

Close