BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Neobična trgovina na BELJU, rekao bi da kupac sam sebi i prodaje….!!!!!!!!

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Da, čudno je to danas sve izgledalo…kao da su se "dogovorili" za tu razinu od 85 kn, a na toj smo razini bili vec 10 puta u zadnjih mjesec dana…ne znam kaj da mislim…i kud to sve vodi.Kak tehnicki stojimo?

“The only way to get smarter is by playing a smarter opponent.”

letimo 🙂

Danas je letvica dignuta na 86.00 kn 🙂

ajmo gašpare, daj još taj ostatak po 85 kn pa da završimo s time, nećemo se sad natezati za 2 kn gore-dole?!?
znaš da ti mi nećemo dati 90 kn, prema tome nemaš što čekati, UDRI MUŠKI PO 85 KN I ZAVRŠI POSAO [thumbsup]

eto njega na 86 kn!?!?
pa lijepo smo rekli sve po 85 kn! ne damo ti više pa da vidimo kome će prije dosaditi [tongue]

bravo, tako treba, sve po 85 kn [thumbsup]

kausrus povukao si ga za jezik [tongue] pa ti nije mogao odeljeti izazovom [thumbsup]

Ako je samo jedan kupac i jedan prodavac, osim ako to nije ista osoba, pa zar nisu ovo mogli dogovorit van burze…. i stvar rijesena tik-tak

Ima na kupnji na 85,x preko 4000 komada pa neka udari do kraja i završi s time, dobro kolega kaže [wink]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

po prometu je prestignut i HT – 1.766.267,12

mogao bi ov biti Gaspar,, zadnja tri dana oko 60000 prometa, a on je iamo nesto malo manje od toga, s obzirom da izgleda kako je iskrcaju kraj… sve upucuje na njega… 🙂

New Report

Close