BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mislim da je pitanje kada će se potući sve do 80 kuna.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Belje se nalazi na razinama kao da ponude neće biti (uračunato u trenutnu cijenu), a što ako je bude kolika će onda biti cijena, plus ogromni potencijal (Belje proizvodi kvalitetnu hranu u ogromnim količinama i uskoro EU tržište).


Belje se nalazi na razinama kao da ponude neće biti (uračunato u trenutnu cijenu), a što ako je bude kolika će onda biti cijena, plus ogromni potencijal (Belje proizvodi kvalitetnu hranu u ogromnim količinama i uskoro EU tržište).

Strpljen spasen!


Mislim da je pitanje kada će se potući sve do 80 kuna.

lp

Mislim da Vi uredno skupljate.

bit će bolje................

Samo jedan podsjetnik…koliko je koštala cijena dionice u 2007 godini,..ajde oko 300 kuna,..a u kojem je stanju bilo Belje tada????. koliko prihoda, koliko ulaganja,..a koliko je od tada uloženo i koliki su prihodi, imovina, zemljište???? a danas vrijedi oko 80-85 kuna…To vam je isto kao da prodajete kuću i ona vrijedi 50 tisuća eura, napravite pored nje još tri v ile i sve skupa prodate za 20 tisuća eura,..haloooo. ljudi moji, jel vi vidite koliko je ova dionica jeftina i zašto je jeftina,???? Idemo po seljačkoj logici,…male izgurati, rušiti cijenu, ako je ikako moguće izbjeći preuzimanje, a neznam dali je Liniću isto ako vlada odluči prodati svoj udio u belju daliu će dobiti 100 kuna ili 300?????,…e vidjećemo sve…samo kolege strpljenja,.. neće ni do vijeka u ovoj državi pojedinci moći raditi što hoće…, i dokle hoće!!!!

@wolfi

recimo da je tada bilo jako precijenjeno, danas je vjerojatno jako podcijenjeno. No vecina investitora gleda zdravo razumski dobit, a ona je trenutno u -. Dakle istina je negdje u sredini, valjda ce doci i ovdje do otkljucavanja vrijednosti [proud]

No pain no Game

Kupovanjem dionica ulaze se u buducnost, dakle gdje ce ta firma biti za 2-5-10g. E sad svatko stvara neku svoju projekciju, puno je faktora u igri, sto globalnih sto lokalnih…

Imam osjećaj da vrijednost dionice raste ili pada, onako kao šapekulatni ulaze ili izlaze prema vijestima o drugim tvrtkama (Ingra, Dalekovod, Petrokemija itd.) a kada zagusti svi se vraćaju u sigurnu luku, dinice Belja.


Imam osjećaj da vrijednost dionice raste ili pada, onako kao šapekulatni ulaze ili izlaze prema vijestima o drugim tvrtkama (Ingra, Dalekovod, Petrokemija itd.) a kada zagusti svi se vraćaju u sigurnu luku, dinice Belja.

Bravo!

Pa da Belje je podcijenjeno ono vrijedi vise od 100 kn

Svi cekaju nastavak rasprodaje…


Svi cekaju nastavak rasprodaje…

a Svi su uvijek u pravu [wink]

New Report

Close