BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Cjenjeni kolege,
Molio bih mišljenja kako i u kojem obimu će se aplicirati na belje ukidanje zabrane izvoza svinjetine?

Pozdrav,


Nisam siguran ali mislim da sam negdje procitao kako vecinu svojih svinja koriste za svoje potrebe i za PIK Vrbovec

No pain no Game


Cjenjeni kolege,
Molio bih mišljenja kako i u kojem obimu će se aplicirati na belje ukidanje zabrane izvoza svinjetine?

Pozdrav,


Gdje je ta odluka?

[color=blue][u][b]" pessimus dux Croatorum "[/b][/u][/color]



Cjenjeni kolege,
Molio bih mišljenja kako i u kojem obimu će se aplicirati na belje ukidanje zabrane izvoza svinjetine?

Pozdrav,


Gdje je ta odluka?
[/quote]

http://www.poslovni.hr/vijesti/kraj-embarga-na-izvoz-svinjetine-u-eu—200607.aspx


3. GAŠPAR ANTE (96550124028) 80.386 0,98 Osnovni račun -9176

da stavi sav taj ostatak na 75 kn u 1 dan bi mu sve otišlo….a zašto to ne napravi, valjda ni on sam ne zna
[/quote]
A možda je gotov s prodajom, možda mu je lova trebala za obnovu kuće-vikendice, kupnju auta ili……. i sad kad je to namirio dosta prodaje. Sumnjam da bi išao sve do kraja rasprodavati ali nikad ne reci nikad.


3. GAŠPAR ANTE (96550124028) 80.386 0,98 Osnovni račun -9176

da stavi sav taj ostatak na 75 kn u 1 dan bi mu sve otišlo….a zašto to ne napravi, valjda ni on sam ne zna
[/quote]

Za sad izgleda da ne želi ispod 80…No, to je za sad, jel ko zna koliko mu gori pod petama.
Kad je cijena bila preko 90 cijelu količinu je mogao prodati po 80. No, ovako je s 20k komada srušio cijenu i sad nitko više ne želi kupovati jer čeka daljnji popust….

Pa ima li neke logike kupovati po 80kn ako na 81kn stoji 500kom na prodaji??? Da se pojavi neki kupac,koji bi počeo uzimati na više bilo bi svima jeftino i 83kn,al ovako vrijedi čekati.

idući tjedan će bit bolje...



3. GAŠPAR ANTE (96550124028) 80.386 0,98 Osnovni račun -9176

da stavi sav taj ostatak na 75 kn u 1 dan bi mu sve otišlo….a zašto to ne napravi, valjda ni on sam ne zna
[/quote]

Za sad izgleda da ne želi ispod 80…No, to je za sad, jel ko zna koliko mu gori pod petama.
Kad je cijena bila preko 90 cijelu količinu je mogao prodati po 80. No, ovako je s 20k komada srušio cijenu i sad nitko više ne želi kupovati jer čeka daljnji popust….
[/quote]

Pitanje jel’ tada mogao prodati cijelu kolicinu. [smiley]

A znate li po kojoj cijeni je stekao dionice?

Imam BLJE-R-A. Ali ako on zeli i dalje prodavati zasto se gurati na kupnji?

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Moje osobno misljenje je da ce prodati sve dionice…. mozda je tako i najbolje…

hehehe možda je ovo razlog rasprodaje 🙂
http://www.jutarnji.hr/siromasni-milijunasi–ima-ih-3000–a-ministar-linic-od-njih-planira-utjerati-cak-4-8-milijardi-kuna/1017799/

Nema razloga za brigu dok Belje svake godine povećaje prihode (2011 više od 300.000.000).
Ovo je sigurno dionica sa ogromnim potencijalom.

Izgleda da je Ante zaspo…





Ako ništa drugo kupnja po 80 na bidu je sigurna.

Hoce netko oprobat taktiku? 🙂
[/quote]

ja sam jučer častio 😉
[/quote]
:)), nadam se ne uzalud
[/quote]

uvijek je lijepo pomoći nekom u nevolji 🙂

a vidim da su danas mnogi stali u vrstu za dobročinstvo 😉

New Report

Close