BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Uzmi lovu i bježi….Ovo me podsjeća na ovaj stil prodavanja…Gori pod petama ? Porezna ?

nemam osjećaj da on danas prodaje vec mali u strahu od njega

No pain no Game


Nije dobro, ali treba znati da Gašpar nije išao ispod 80

evidentno je da je neka stiska inaće ne bi ovako masakrirao dionicu…trebalo bi kupnju spustiti na 70 pa ga pričekati

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Pa nema 300 tisuca komada da ga se ceka na 70…moramo cekat top10 od utorka pa cemo vidjet koliko mu je jos ostalo

po slobodnoj procjeni, na temelju prometa od ovoga tjedna, ostalo mu je još 65-70k….tim tempom mu treba još koji mjesec dana da rasproda, ja bi mu spustio na 70 pa nek se istovaruje

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Mozda stvarno nema u planu davati ispod 80, vidjet cemo tijekom dana, mozda ju je on i pogurao iznad 90 sa onim velikim nalozima ako se sjecate

No pain no Game

Drazene daj zovi Chucka da stane na 80, ne prizivaj te provalije

No pain no Game

Gdje su sad fundamenti i tehnička ? Jedan lik iz top 10 sa svojim udjelom kojeg je stekao tko zna kako diktira pad cijene bez obzira na sve. Nevjerojatno. [angry]

Bez brige, vozi hidra k'o hidrogliser ! [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

Ja vam kazem da je gospodin medju nama, pazi on da dobije sto vise, ne bi bilo cudo da ako misli jos prodavat sad napravi malo pauzu koji dan ili cak eventualno malo kupi koju dionicu…stari lisac [angry]

No pain no Game

@ sport

da je to tako mogao bi je orusiti puno brze, a i to je vec teorija zavjere i urote, mislim da je situcija puno jednostavnija tu…

No pain no Game

Evo trguje se preko 3h a nema rusenja cijene,ocito ne zeli ispod 80 prodavat…

I maknuti su oni veliki nalozi na kupnji oko 75 kn, izgleda da je iskrcaj gotov.

“The only way to get smarter is by playing a smarter opponent.”

New Report

Close