BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

U Belju veći prihodi više od 300.000.000 kuna u 2011 godini a čovjek bježi, čega je se prepao tko će znati.


Stvarno mi nije jasan gospon Gašpar. Prodaje od koliko znam 78 pa do 90, kupuje nešto sitno iznad 90, i sad opet prodaje. Ok, svatko ima svoju taktiku, ali opet…ne kužim.


mislim da je kupnja +200 i +600 nakon prodaje sa 123 na 94 tisucice bila navlakacica, 2 dana nije prodavao nakon toga nemilice je tukao i tuče ostalo mu 5…6 milijuna nije to neka lova za drastičan pad, bar se nadam [thumbsup]

No pain no Game

Situacija je dramatična. Gašpar ima još dosta toga za isprodavati.
Danas očito nije bio dan za kupiti, po meni besmisleno je sutra kupovati, dok se ne vidi dokle će pasti cijena. Zašto nuditi 78 ili 79, ako znaš da se netko veliki iskrcava?
Nije li poanta kupiti jeftino, a prodati skupo?

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

plavi znaci da si prodao pa te srce vuče na daljnji pad, očitije je da ce ga biti nego ne, pitanje koliko, ja ostajem unutra sutra, mozda ima onih kojima je ovo prilika da dodju do velike količine dionica a ne moraju dizati cijenu.

No pain no Game


Situacija je dramatična. Gašpar ima još dosta toga za isprodavati.
Danas očito nije bio dan za kupiti, po meni besmisleno je sutra kupovati, dok se ne vidi dokle će pasti cijena. Zašto nuditi 78 ili 79, ako znaš da se netko veliki iskrcava?
Nije li poanta kupiti jeftino, a prodati skupo?

lp


Situacija nije dramatićna nego idealna za dionicu ovakvoga kalibra, s obziorm na kojim se razinama nalazi, samo da prodavač ne stane.

@ roger

e o tome ja pricam…svi govore kako top 10 prodaje,a ja kazem da je netko morao i kupit te silne dionice…i jos nesto,svakih cca 30 min gaspar (ili netko u njegovo ime) prospe po bidu 2 tisuce dionica ali u tih 30 min je mirovanje sto znaci da kad on prestane lupat po bidu nece se vise moc kupit dionice po ovoj cijeni,a i pogledajte ask,ako zelite kupit po asku i samo 300 komada morate platit 84-85kn po dionici

jel to buy signal otto [pray]

No pain no Game

Nije dobro, ali treba znati da Gašpar nije išao ispod 80

ima li sta novosti sa upravnog??? Ukojoj je fazi predmet? Da nije mozda vec vracen u pisarbicu i ceka otpremu,a netko zna kako je rijesen???

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

nema bolje dionice od ove za uzeti 10-15%…nakrcaš se na 78-80kn pa u roku mjesec dana prodaš i i tako u krug…samo neće to još dugo trajati jer gašpar bi ubrzo mogao završiti, a onda više neće biti ove jeftinjave

http://www.2shared.com/photo/DIViYuym/BLJE3.html

He who overcomes others is strong, but he who overcomes himself is mighty.

ocita promjena taktike iskrcaja, postavljanej na ask, i cekanje akumulacije na bidu, izgleda da je 80 donja granica, bar za sada.

New Report

Close