BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ma sta je ovo 20000 po 0.01 kn, pa ove stvari bi trebalo zabraniti…zalosno

Netko je stavio na 0,01, kunu 20 000 komada na kupnju, čisto navlačenje.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

danad poslije 20.00 na skdd trebao bi se vidjeti stanje sa trgovanjem zakljucno prosli cetvrtak, tad je poceo ovaj iskrcaj ako se ne varam.

Milenko nam se probudio, imam neki osjećaj da Gasšpar prodaje..

No pain no Game

Kako se netko iskrcava…uh…

“The only way to get smarter is by playing a smarter opponent.”


Milenko nam se probudio, imam neki osjećaj da Gasšpar prodaje..

A samo on i Audio imaju ovolike kolicine, ili ako nije par njih manjih iz Top 10, vidit cemo danas navecer…..

Ono sto veseli je da kupnje ima, trenutno se kupuje na bidu, no nece biti tako zauvijek…

Ovaj audio je potencijalni ubica na svim dionicama.Budale, kad im zafali novaca ajmo miki po bidu,samo šta će prodavati za koju godinu.

bit će bolje................

Gdje je mitraljezac sta ne maže do 80

No pain no Game


Gdje je mitraljezac sta ne maže do 80

Čekaj malo, ima još vremena do 16h

Najnepoštenija stvar u životu njegov je kraj. Mislim, život je težak. I oduzme ti dosta vremena. I što dobiješ na kraju? Smrt. To je, kao, neki bonus?! Uvjeren sam da je životni ciklus okrenut naopačke. Smrt bi trebala biti na početku. Potom slijedi život u staračkom domu iz kojeg te izbace jer si bio prezdrav. Onda počneš raditi tako što prikupiš mirovinu i već prvi dan na poslu dobiješ zlatni sat. Potom radiš četrdeset godina, dok ne postaneš dovoljno mlad za uživanje u mirovini. Piješ puno alkohola, ideš s tuluma na tulum i polako se pripremaš za srednju školu. Onda slijedi osnovna škola, postaješ klinac, igraš se i nemaš nikakvih odgovornosti u životu. Potom si malo dijete, pa beba, vraćaš se unutra i devet mjeseci lebdiš dok te grije najluksuznije centralno grijanje, kupka, a hrana stiže kroz cjevčicu. I kraj dočekaš jednim fantastičnim orgazmom!!! Amen.[color=blue][/color]

Ceka da se malo napuni bid, pa onda….

Od 40.000 kom na prodaji, preko 28.000 iznad 100,00 kn a veliki nalozi tek poslije 200,00 kn ,opasno se tu kuha i igra igra za prave igrače,tu će biti svega!

New Report

Close