BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sve ce ovisiti o tome koliko ovaj sto prodaje ima, ako ima jos dosta bit ce pritisak na cijenu i dalje, ali zna se potentnost dionice kad se pusti s lanca, sve se okrene u tren, SAMO treba pogodit timeing. No kako pada tako postaje zanimljivija spekulantima, dok ne dodje do kriticne mase tj konsenzusa da je to sad povoljno…

No pain no Game

Ako je onaj MLAT sve prodao mozemo danas ugore, bas me zanima hoce li se pojaviti i danas

No pain no Game

kupnja je na 22 754 a prodaja 36 279 pa ako to nepokazuje koliko je ova dionica privlačna i poželjna 🙂 onda neznam šta je…

Ne mlatara vise, bar ne jos, rano je…


kupnja je na 22 754 a prodaja 36 279 pa ako to nepokazuje koliko je ova dionica privlačna i poželjna 🙂 onda neznam šta je…

A gdje je ta kupnja, to je bitno, ja imam zaba gledalicu a to je boze sacuvaj

@ ban
sad kad doručkuje, pocinje mazaona :), ako je stvarno prodao a bio jedini veci prodavatelj to moze donijeti BUM, u nadi je spas al nada je i kraljica noci tj.. 😉

Opet mi radi masta, bilo bi lijepo kad bi gazda jedan lijepi dio ovog kredita sto mu je odobren prebacio u belje da malo popravi tu bilancu 🙂

No pain no Game

Ode 1135kom na 83,30 hehe………….

Tko bi rekao da možeš kupiti na 80, pa prodati na 92, i onda opet čekati da kupiš na 80….i to u samo 10-15 dana..

Po mojoj procjeni danas smo na 80 kuna do kraja dana, jedino ako sam se prevario i ne prodaje nitko iz top 10.

[thumbsup]

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Nažalost, ovaj koji tuče je vjerojatno i stavio ove jake naloge na kupnju u rasponu od 76-78, kako bi namamio kupce za istresanje po bidu….Vjerojatno će ti nalozi nestat kad se skroz istrese….

Osobno sam se stavio na 80, pa ako lupi….
Vjerojatno neće ići ispod te razine…

nekom je stvarno hitno ili je ziher da od ponude ništa … dat po 80kn, šta reći

Cookie Monster


Nažalost, ovaj koji tuče je vjerojatno i stavio ove jake naloge na kupnju u rasponu od 76-78, kako bi namamio kupce za istresanje po bidu….Vjerojatno će ti nalozi nestat kad se skroz istrese….

Da moguće kolega flyer, vrlo ste pronicljivi.
Možda bi moglo i koju kunu ispod 80, tko će ga znati, ovo je samo moje mišljenje, nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

pa vidljivo je iz aviona da ti veliki nalozi ispod 80kn u biti bas i nisu zainteresirani za kupovinu…kad se oni maknu znat cemo da je kraj iskrcaju…

Kraj iskrcaja je negdje oko 77 kunića vraćanje na početne razine. [thumbsup]

New Report

Close