BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

jos malo pa krecemo [lol]

No pain no Game

Evo bas se lijepo pojacao bid, sad mi moglo jedno istresanje opet 😉

Gdje na dno ili…..? [yawn]


Evo bas se lijepo pojacao bid, sad mi moglo jedno istresanje opet 😉

Nazalost pogodih

Neka,danas opet velik promet,preko 13 tisuca dionica…istrest ce se tko mora jako brzo,a vidi se da kupnje ima

Ma SZIF ima jos 17 tisuca komada,a samo u petak je promet bio preko 12 tisuca,a i danas je poprilicno likvidna evo da sad iskrca 2 tisuce komada cijena bi pala sa 84,50 na cca 84kn…proci ce i to

čim dođe neka info vezana uz spor ide preko 100 kn,,,ali treba čekati [yawn]

PROKLETE JUDE I VAŠE ŠKUDE, PRODALI STE NAŠU HRVATSKU U ZLOSRETNU UNIJU...

Pitanje je samo zasto netko tako sumanuto prodaje, to je pitanje svih pitanja, zna li nesto negativno za dionicu ili samo treba novac odmah..

No pain no Game

pitanje svih pitanje je kakva ce odluka suda biti. to dal netko izlazi ili ulazi u top 10 bas me briga. u proslosti kolko pratim nikad neciji ulazak u top 10 nije znacio neki znacajniji porast cjene (nit kad je mirovinac uzlazi) niti je neciji izlazak uzrokovao neki znacajni pad (kad je ilirika izlazila npr.). sve je to plus minus 10tak % ako i tolko. kao i ulazak i izlazak dionice iz raznih indexa. sve je to zanemarivo. prava odluka suda lansira dionicu u nebesa. kriva ce ju mozda malo spustit. za sve ostalo ce bit zasluzna dobra ili losa izvjesca. osim trejderima, njima su i ti ciklusi od par posto gore dole znacajni. ja ispod 100-200% ni ne trepcem da prodam.

Kad je ono zadnji rok za donosenje odluke suda? Ne uzdam se bas u tu odluku, mislim da je gazda nedodirljiv. Sto se tiče izvješća ovo uduplavanje kratkoročnih obaveza nije bas sjajno a i dugoročne obv su se neznatno smanjile. Potencijala ima, samo kad ce doci i hoce li doci do eskalacije istog…

No pain no Game

do 31.7.2012. Upravni mora reći svoje.

Ali Ustvani je aktiviran u slučaju da Upravni kaže da je sve OK.

ne treba računati na to.


do 31.7.2012. Upravni mora reći svoje.

Ali Ustvani je aktiviran u slučaju da Upravni kaže da je sve OK.

ne treba računati na to.


Slazem se tipso, nema od tog nista vjerojatno bar ne kratkoročno, a izvješće za prvi kvartal ja vjerujem da ce opet biti nastimano na mali +, u biti je beznacajno vec godinama po kvartalima sto se tice dobiti, tek godisnje puknu pravo stanje stvari..

No pain no Game

na 78-79 dokup i ako bude sreće nikad više ispod tih razina …
imam belja i nije nagovor na kupnju ili prodaju

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

New Report

Close