BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Nema promjena u top 10 jucer i danas, tj ponedjeljak i utorak , ali sam siguran da ce ih biti kad se budu mogli vidjeti podaci za jucer i danas. Znaci utorak i srijeda. Ne izgleda mi to sasipanje po bidu kao da ce uskoro stati, hvala Bogu ima kupnje dosta…

Slični scenario je bio i prije tjedan – dva, dok je cijena pala sa 82 kn na 78 kn…
[/quote]
Ne znam jel ima to kakve veze s tim drzavnim dijelom, jel zna neko kako je ta Tatjana Perera dobila dionice pa ih ima 23 tisuce i nesto??

No pain no Game

Nastavlja se iskrcaj na Belju….jel to SZIF ili…


Nastavlja se iskrcaj na Belju….jel to SZIF ili…

Ne znam tko je al vec treci dan bombardira po 2 tisucice komada…ako je szif on je imao oko 17 tis komada

No pain no Game

Ma nek stavi sve po 80 i prica ce biti brzo zavrsena, a ne ovo ubijanje dionice, cim se nakupi nesto kupnje pljus

istresli su ovi iz top 10 preko 40 tisuca komada u zadnje vrijeme i koliko su srusili cijenu?…nikoliko jer je cijena narasla sa 80-ak kn na danasnjih 85

Tocno, no iskreno nije mi jasan razlog iskrcavanja po ovim cijenama i u ovima kolicinama…na dionici sa mogucnoscu velikog rasta…mozda je njima jasniji

kako god bilo ocito je samo da nas ovaj potapa iz teske artiljerije [undecid] , e ako je on jedini koji prodaje od jačih, onda jos nema puno i onda bi moglo gore, ali opet tu je i AUDIO sa svojim strasilom kao nedoumicom, mislim da ih je previse za rast trenutno

No pain no Game

prodaja u tranšama po 26 komada ? zašto baš 26 ? 2.000 kuna

Stati ce i to, ubrzo, dosta je vec iskrcano. Samo da Audio i g. Gaspar budu dobri 🙂

Ma SZIF ima jos 17 tisuca komada,a samo u petak je promet bio preko 12 tisuca,a i danas je poprilicno likvidna evo da sad iskrca 2 tisuce komada cijena bi pala sa 84,50 na cca 84kn…proci ce i to

Ekipa se utvrduje na 75-80, kako izgleda docekat ce je.

Sad vec stvarno prekrasno izgleda ovaj naHER, sad ce kontranapad [bye]

No pain no Game

New Report

Close