BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Prema mojim saznanjima odluka se ocekuje u skorom periodu. [wink]

[color=blue][u][b]" pessimus dux Croatorum "[/b][/u][/color]

Di je nestao onaj od 2800 🙂


Prema mojim saznanjima odluka se ocekuje u skorom periodu. [wink]

E to se ceka, ovo sve drugo je trenutno nebitno…

Jel ovo H nalog na 85,50 od 5000 kom , ima netko gledalicu sa H nalozima??

No pain no Game

je to je 500 skriveni

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!


Jel ovo H nalog na 85,50 od 5000 kom , ima netko gledalicu sa H nalozima??

Vjerojatno, pčrošlo mu je 500, pa se opet pojavilo 500.
Inaće, da, skriveni je.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

hvala plavi,ne mora bit da je 5 tis, ali nije ni manje od tisuću sigurno..pozz

No pain no Game

sta sad jesu ovo fakeri na bidu ili stvarno zele kupiti

No pain no Game


je to je 500 skriveni

netko nas je malo za*ebao, je skriveni ali samo 2x 500…uglavnom neko šilji po kupnji ko sumanut

No pain no Game

promet preko milje kuna….netko skuplja, a pitanje je tko?? neki dan na 9x kn prolazile su i veće količine od ovog danas…prati li tko promjene u top10?

forumsko pisanje nije financijsko savjetovanje za ulaganje na tržištima kapitala

Nema promjena u top 10 jucer i danas, tj ponedjeljak i utorak , ali sam siguran da ce ih biti kad se budu mogli vidjeti podaci za jucer i danas. Znaci utorak i srijeda. Ne izgleda mi to sasipanje po bidu kao da ce uskoro stati, hvala Bogu ima kupnje dosta…

No pain no Game


Nema promjena u top 10 jucer i danas, tj ponedjeljak i utorak , ali sam siguran da ce ih biti kad se budu mogli vidjeti podaci za jucer i danas. Znaci utorak i srijeda. Ne izgleda mi to sasipanje po bidu kao da ce uskoro stati, hvala Bogu ima kupnje dosta…

Slični scenario je bio i prije tjedan – dva, dok je cijena pala sa 82 kn na 78 kn…

New Report

Close