BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

…navala??? [rolleyes]

…joj gosn plavi…a da priču okrenete… [lol]

ja se cudim ovim poslovnim portalima izmedju ostalog i poslovnom na prvom mjestu. ovakav jedan slucaj pa da t-portal prvi zatrazi i napise komentar samodola o ovom slucaju.
pa ne da su oni trebali to prvi nego su trebali te i takve teme obradjivati puno dublje i opsirnije. staviti neki video intervju sa analiticarima, samodolom, odvjetnicima itd. itd..

i za ovu i za ostale teme. i staviti na njih bokmark i pratiti ih u stopu. to je u interesu javnosti, dionicara i njih samih jer ce imati bolju citanost.
a oni se ponasaju kao goli promatraci i korisnici nekih medijskih servisa. samo prenose linkove i vijesti. umjesto da su generator tema i da otvaraju razna pitanja.
ma sve skupa nis koristi.

…evo da se i ja složim sa gosn Dunlopom…

…ne trebaju nam komentari brokera o ustavnim tužbama,zna se tko to može komentirati…

…neke stvari bismo trebali prvo pročitati na ovom portalu,a ne npr.VL-u

http://www.poslovni.hr/vijesti/samodol-o-belju-hanfa-na-upravnom-sudu-nije-nikad-izgubila-196503.aspx

evo prenijeli su, link od tportala.

a za ostale medije, morate davati više para od nekih da bi mogli udarati po njima.

ako pogledamo jedan skriveni nalog od 212 kom, onda bismo mogli reći da je navala

Ne sramim se svojega siromaštva, Do njega sam dosao postenim radom !!!

http://www.index.hr/vijesti/clanak/slovenske-reakcije-na-odustajanje-agrokora-kronicni-neplatisa-ipak-ne-dolazi-/598027.aspx

evo i oni su čuli da vam neće platiti za belje
e moj todo crni ti se dani pišu, uskoro ćemo te deložirati iz kulmerovog dvorca, samo neka institucije odrade svoj posao

Postanite Eu-robovi


napiši koja dva?

jer ovi nemaju vremena za to, osim ako dobiju poticaj

http://globus.jutarnji.hr/hrvatska/ustavni-suci-ulovljeni-u-neradu

Možda su bili u Agrokoru po upute o radu, a novinari ih neosnovano napadaju ?


ja se cudim ovim poslovnim portalima izmedju ostalog i poslovnom na prvom mjestu. ovakav jedan slucaj pa da t-portal prvi zatrazi i napise komentar samodola o ovom slucaju.
pa ne da su oni trebali to prvi nego su trebali te i takve teme obradjivati puno dublje i opsirnije. staviti neki video intervju sa analiticarima, samodolom, odvjetnicima itd. itd..

i za ovu i za ostale teme. i staviti na njih bokmark i pratiti ih u stopu. to je u interesu javnosti, dionicara i njih samih jer ce imati bolju citanost.
a oni se ponasaju kao goli promatraci i korisnici nekih medijskih servisa. samo prenose linkove i vijesti. umjesto da su generator tema i da otvaraju razna pitanja.
ma sve skupa nis koristi.


Kolega, nisi skužio do sada …T- portal jedini piše o Todoriću, svi ostali samo prenesu poneku obavijest i to tako da pomno paze da se ne bi zamjerili gazdi jezdi

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

http://www.poslovni.hr/vijesti/nlb-o-uzmaku-agrokora-doznao-od-novinara-ovo-nista-ne-rjesava-196505.aspx

“The only way to get smarter is by playing a smarter opponent.”


Zašto je navala na kupnji Belja…, jasno je da onaj tko kupi sada ima mogučnot basnoslovne zarade ako sve prođe na Upravnom sudu i da za to treba čekati ( vjerojatno ), samo 6 mjeseci bez ikakvog rizika plačanja većih sudskih postupaka.

Ovaj post nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

lp

…nije nagovor na kupnju ili prodaju,ali na “ako” basnoslovnu zaradu svakako… [lol] [lol]


Kolega, nisi skužio do sada …T- portal jedini piše o Todoriću, svi ostali samo prenesu poneku obavijest i to tako da pomno paze da se ne bi zamjerili gazdi jezdi

ma to je jasno. al ova moja opaska se nije odnosila samo na ovaj slucaj. iako i na taj vecinom jer je svjez i bitan i cini se da se uvodi neka nova praksa.
ne znam sad ko je vlasnik svih tih portala ali sigurno tu gazda ima utjecaja.
al nema valjda na svima utjecaj. pa niti taj index koji pljuje po todoricu i kad treba i kad ne treba ne donosi nista analiticki a u ovom slucaju ima tema milion. i pravnih, i poslovnih, i ekonomskih. kuteva kolko hoces za obradit a svi samo sute. koda im se neda radit. pa kakvi su to novinari.
da se bas nitko istrazivacki ne ponasa. izgleda da tu im u tom djelu zanimljivi samo lokalni mafijasici.


Kolega, nisi skužio do sada …T- portal jedini piše o Todoriću, svi ostali samo prenesu poneku obavijest i to tako da pomno paze da se ne bi zamjerili gazdi jezdi

ma to je jasno. al ova moja opaska se nije odnosila samo na ovaj slucaj. iako i na taj vecinom jer je svjez i bitan i cini se da se uvodi neka nova praksa.
ne znam sad ko je vlasnik svih tih portala ali sigurno tu gazda ima utjecaja.
al nema valjda na svima utjecaj. pa niti taj index koji pljuje po todoricu i kad treba i kad ne treba ne donosi nista analiticki a u ovom slucaju ima tema milion. i pravnih i poslovnih i ekonomskih. kuteva kolko hoces za obradit a svi samo sute. koda im se neda radit. pa kakvi su to novinari.
da se bas nitko istrazivacki ne ponasa. izgleda da tu im u tom djelu zanimljivi samo lokalni mafijasici.

New Report

Close