BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kupujmo Hrvatsko a proizvedeno u Austriji,BiH,Mađarskoj itd.

Koji prevarant,gleda te u oći i laže. Top Shop je mila majka za njega.

Samo, valja priznati i skinuti kapu, da je u Belje ulozio ogroman kapital i za to je sposoban.Kako sam dao primjer sa Konjima,napravio je Super ergelu i to Lipicanaca.

Koji ogroman kapital je ulozio i na koji nacin?

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


Koji ogroman kapital je ulozio i na koji nacin?

Mnogo.

Ne kužim sad ove rasprave o porijeklu kapitala, o tome da je 2005. godine kupio Belje za 1 kunu, da je uložio ili nije uložio 2 mldr kuna u proizvodnju i razvoj…to sad stvarno nema nikakve veze, jer to ste sve znali i prije, puno prije ove Hanfine odluke, i odluke USRH.
Ali kada je tamo prošle godine letila dionica od 60 do 120 kn u 2 mjeseca, onda nitko nije propitkivao o kapitalu, ulaganjima, svi ste pare brojali i bilo je dobro.

“The only way to get smarter is by playing a smarter opponent.”

Dali je izlazak jučer i danas završio?

Upravo sam dobio informaciju-da li tko prati promjene u top 10???Navodno kupuje Pbz skrbnicki racun-bank of New York-tko bi se zelio sakriti da se ne moze otkriti??

[color=blue][u][b]" pessimus dux Croatorum "[/b][/u][/color]



Koji ogroman kapital je ulozio i na koji nacin?

Mnogo.
[/quote]

Na koji nacin je ulozio?

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


…ajd Dunlop,molim te,kladim se u svoju oklagiju da ti te tužbe nisi ni vidio,a kamo li je poslao…

stavi nesto vrednije. oklagiju vec imam a ova tvoja mi izgleda kao da je vise muzomlat nego za kolace [kiss]

Kupuje taj skrbnički već danima trenutno je 5ti dioničar po redu

5. PBZ D.D. (02535697732) 22.197 0,27 Skrb. račun

Odkuda ti informacija da o "bank of NY" pojma nemam, sumnjam da to mozes dobiti imas samo broj racuna izlistan (sto ne znaci bas puno), ugalvnom moze biti neki obicni spekulant nije da ima nesto previse dionica.

...



Koji ogroman kapital je ulozio i na koji nacin?

Mnogo.
[/quote]

Na koji nacin je ulozio?

[/quote]
ako želiš tocno znati evo ti pa pitaj; Agrokor d.d. (Trešnjevka-Sjever),Trg Dražena Petrovića,Zagreb

p.s.samo pazi !!! Sigurno ti nece reci pravu istinu.

Pa i nije neka tajna. Sve se moze naci. I na forumu se pisalo i stavljalo linkove. Samo vidim da vecina ili nezna ili se pravi da nezna. Velika ulaganja a neznaju koliko i na koji nacin. Sto je valjda nebitna cinjenica.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


Kupuje taj skrbnički već danima trenutno je 5ti dioničar po redu

5. PBZ D.D. (02535697732) 22.197 0,27 Skrb. račun

Odkuda ti informacija da o "bank of NY" pojma nemam, sumnjam da to mozes dobiti imas samo broj racuna izlistan (sto ne znaci bas puno), ugalvnom moze biti neki obicni spekulant nije da ima nesto previse dionica.


Vidio sam izlist-postoji tzv. knjiga dionicara-ne vidim samo koliko je kupio.

[color=blue][u][b]" pessimus dux Croatorum "[/b][/u][/color]

New Report

Close