BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

..da li vrijedi tužba za dionice kupljene iza 6.12.2011?ili samo za one prije 6.12?

Vrijedi za sve kupljene dokle god je u obvezi ponude.

Nije bolest sve što boli

Dali se isplati podnjeti tužbu za stotinjak dionica.

A što reći osim [thumbsup]

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

sutra opet 120???

burza je mjesto gdje siromašni "dolaze" loše obučeni a odlaze goli i bosi. žalosno ali istinito.

kao da je bitno kolika je cijena na burzi??!

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.


Dali se isplati podnjeti tužbu za stotinjak dionica.


Obzirom da svi troškovi idu na račun tuženika, isplati se. Malo prolistaj prethodno, mislim da su minimalni trškovi sudskih troškova plus provizija odvjetnika negdje par tisuć kuna.
Dakle ispravno bi pitanje bilo imaju li advokati interesa zastupati i sitnoposjednike, no navodno da su sitnozubi gro jata, tako da će im to biti najveći dio kolača.

Pitanje za ostale: ako (teoretski, dakako) Agrokor izgubi upravljačka prava u Belju koji su scenariji?

Ponovit cu moj upit prije par strana, zahvalan na odgovoru.

Idem u tuzbu, molim one koji su to vec ucinili tocnu cijenu po dionici (znam da je oko 300kn ali ne i tocno koliko je u lipu). Da li ste trazili kamate od dana podizanja tuzbe ili od dana nastanka obaveze, 2007 g.

Hvala

LP

baš me zanima tko je kupio ovih 2.664 komada..mislim da dugo nije bilo toliko komada odjednom…jel to kupuje netko tko misli tužiti 🙂

netko je kupio-prodao 2664 komada u jednoj transakciji po 87.00 kn

burza je mjesto gdje siromašni "dolaze" loše obučeni a odlaze goli i bosi. žalosno ali istinito.


Ponovit cu moj upit prije par strana, zahvalan na odgovoru.

Idem u tuzbu, molim one koji su to vec ucinili tocnu cijenu po dionici (znam da je oko 300kn ali ne i tocno koliko je u lipu). Da li ste trazili kamate od dana podizanja tuzbe ili od dana nastanka obaveze, 2007 g.

Hvala

LP

305,46. Nisam tražio kamate od početka.

Poz!

Od kada si trazio kamate i zasto???

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

New Report

Close