BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma ustvari sam mislio više na neku vijest u ovim našim žutim medijima nego pravu službenu vijest.
Samo je pitanje da li to netko i smije i želi objaviti.Pozdrav.


neće biti ništa javno objavljeno niti ima ikakava obaveza da to bude objavljeno, uostalom zašto bi i bilo Agrokor je tužena strana ne Belje

…naravno da nema nikakve obveze da se objave utuživanja…

…ali gosn plavi sigurno ima najbolje podatke,al izgleda svi oni koji su obećali ( među njima i jedan da će na današnji dan podnijeti tužbu) sada mudro šute…

[yawn] [tongue]

U čemu je problem? Moja tužba otišla još prošle godine.

ajmo bolje o poslovanju belja [wink]

Idem u tuzbu, molim one koji su to vec ucinili tocnu cijenu po dionici (znam da je oko 300kn ali ne i tocno koliko je u lipu). Da li ste trazili kamate od dana podizanja tuzbe ili od dana nastanka obaveze, 2007 g.

Hvala

LP

Pa treba samo dati zahtjev na trgovačkom sudu. Zahtjev da Toda ispalti lovu. Nisam imao lani vremena ali sad ću se pokrenuti. Jeli tko razgovarao s advokatom? Da li se mora čekati da ustavni sud odgovori na žalbu Agrokora ili ne?

Što je sa onom procjenom vrijednosti Belja dd koju je Agrokor naručio od konzultantske kuće?????

burza je mjesto gdje siromašni "dolaze" loše obučeni a odlaze goli i bosi. žalosno ali istinito.

Zašto se ne potrudite sazvati/organizirati skupštinu dioničara?

@Lojtra

Nemora se čekati odluka niti utavnog niti upravnog suda može se predati tužba na TS bez problema..Ako nekoga baš zanima znam pouzdano 10ljudi koji su predali tužbe koliko nas je ukupno pojma nemam..Nego ne razumijem kad netko traži pravni savjet ovdje , pa ljudi moji za tako ozbiljne stvari idite nekom odvjetniku i trazite pravni savjet.

...

TODORIĆEV Agrokor lako bi se mogao naći u znatnim financijskim problemima, jer do 5. prosinca 2011. godine nije postupio po nalogu Hrvatske agencije za nadzor financijskih usluga te dostavio zahtjev za odobrenje objavljivanja ponude za preuzimanje preostalih dionica Belja, koje još nisu u njegovom vlasništvu, na što je bio obavezan po Zakonu o preuzimanju dioničkih društava.

Uspio s Dalmacijacementom i Građom Solin, zašto ne bi i sa Beljem?

Kako doznajemo, pred nadležnim trgovačkim sudovima već su podnesene ili su u pripremi tužbe pojedinih malih dioničara koje zastupa splitski odvjetnik Dino Puljić, poznat po uspješnom vođenju srodnih postupaka malih dioničara Dalmacijacementa i Građe Solin. Odvjetnik Puljić u ta dva slučaja uspio je izboriti znatno veću vrijednost obeštećenja za dionice koje su većinski vlasnici preuzeli u postupku "squeeze outa". Tako su dioničari Građe dobili još po 1.000 kuna po dionici, dok bi dioničari Dalmacijacementa trebali dobiti još po 1.500 kuna po dionici. Prvima je tako vrijednost dionice skočila za gotovo 150 posto, a drugima više nego solidnih 80 posto!

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/agrokoru-prijete-tuzbe-za-belje-todoric-siromasniji-za-milijardu-kuna-/592359.aspx

Evo poceli se i odvjetnici po novinama reklamirati 🙂

http://www.index.hr/vijesti/clanak/agrokoru-prijete-tuzbe-za-belje-todoric-siromasniji-za-milijardu-kuna-/592359.aspx

...

New Report

Close