BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

moram reci bravo za hr sindikate. tu nam slovenci drze prodike. a vidis kak se vladaju kod nas. nemam nis protiv slovenaca. dapace, rijetko padam u tu histeriju da ih kolektivno blatim (dosta popularno kod nas) jer sam imao prilike s njima poslovno suradjivati i mogu reci sve 5. al bas sve 5.
kod nas vlada dosta predrasuda o njima.
al ove poruke sta salju njihove institucije su zbilja bljak.


http://www.vecernji.hr/biznis/sindikat-trgovine-stao-obranu-agrokora-pred-slovencima-clanak-358194

…eto,neka se čuje i drugo zvono…

Zvone zvona na sve strane.

http://danas.net.hr/novac/page/2011/12/20/0707006.html

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

http://www.tportal.hr/biznis/gospodarstvo/166318/Odgodena-prodaja-Mercatora-Agrokoru.html

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south


moram reci bravo za hr sindikate.

bravo na čemu? raspitaj se kolike su plaće trgovaca u npr. konzumu ili u mercatoru u sloveniji pa ćeš vidjeti odakle strah kod slovenaca…. toda je poznat po tome da radnike plati što manje, a dobavljačima oteže s plaćanjem do besvjesti.
kad se prodavala Droga kolinska nije bilo nekih većih problema što je kupac iz HR, a vjerujem da ne bi bilo toliko halabuke ni sada da se ne radi o Todoriću koji sa sobom donosi jako puno sumnji. uostalom, ni zakonsku obveze javne ponude za belje nije poštovao i očito će sve napraviti da na bilo koji način spriječi isplate dioničara belja….tako da je po meni ovaj istup našeg Sindikata trgovine obična farsa i igrokaz potaknut vjerojatno od samog todorića

…jedno je stvar plaća a drugo je stvar preuzimanja…svatko od nas je slobodan sudionik na tržištu…ako je netko nezadovoljan plaćom,zaposlit će se kod drugog poslodavca…

…ako je netko nezadovoljan svojim poslovnim partnerom,na slobodnom tržištu neka izabere povoljnijeg…

…sve je pitanje ponude i potražnje…

…ovdje je stvar da se na sve moguće načine opstruira preuzimanje,a da od strane naših političara nitko ne nalazi za shodno da se javno očituje na ovakovo ponašanje…

Bakice,
bolje se drži svojih kolača, brašna ….
Pričaš takve gluposti, a di će trgovci raditi, ako Toda preuzme Mercator, npr. u RH i ovako skoro da ima monopol, samo se zapitaj ko diktira cijene voća i povrća, tko je najveći otkupljivač (Agrofructus),
tko ne poštuje rokove plaćanje, kako to da Kaufland i Lidl mogu plaćati u rokovima 30-60 dana, a on jadan ne može …

ttp://www.youtube.com/watch?v=XTzjTaGxews


Bome se Belje ispuhalo, meni dosta, ulazio po 90 kn, samo sam već bio zabrinut na 60 kn, ali vjerujem u Todu

evo gosn europe,kako vi imate dvostruka mjerila…tipična hrvatska priča…valjda niste dioničar jer vam smrde njegove dionice…držte se vi rađe svoje pive…
[tongue]

Bakice opet krivo,
ne pijem pivo, nisu nikakva dvostruka mjerila, ja pričam o Konzumu i sustavu Agrokor, a sad vidim da glumiš Poirota, kakve ima veze moj gornji post sa mojim valsništvom na dotičnim dionicama

ttp://www.youtube.com/watch?v=XTzjTaGxews

Gospodine europe,možda vam je željeno reći da imate dva aršina vezano za Todorića,zavisno u kojoj ste ulozi,kad u njeg vjerujete i kad ga pljujete.

Ja vjerujem u potencijal firme Belje i da ju je postavio na zdrave noge, ali u slučaju neplaćanja, nepoštivanja rokova i sl. naravno da nisam, jer znam kako se radi u sustavu Konzum

ttp://www.youtube.com/watch?v=XTzjTaGxews

I npr. nek taj gospodin ispoštuje odluku HANFE u slučaju Belje, onda svaka čast, a ne piše glupe žalbe, ako nije znao šta onda ima puste savjetnike, pravnike …..

ttp://www.youtube.com/watch?v=XTzjTaGxews


toda je poznat po tome da radnike plati što manje, a dobavljačima oteže s plaćanjem do besvjesti.

koja floskula. a koji to privatnik nije poznat po tome da radnike plati taman kolko mora odnosno kolko su trzisni uvjeti?

New Report

Close