BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

…samo nek ti kapa…,kako sam pročitala zadnja fin izvješća od hotela Baška Voda,a ne Baška,na koje sam ja mislila hotelići su u gubitku 11 miliončića kuna…

…gledajući sudski registar vidim da je AETERNA ALEX d.o.o. Zagreb,napravila toliko statusnih akrobacija da sumnjam da ti se taj junak uspio naplatiti,a vidim da je nakon svega osnivački kapital iste samo 20 000 kn…sa slovom i brojkom 0 radnika…

…ti nikako da shvatiš da ne postoje jednoznačni obrasci u ničemu,a kamo li u pravu…

…dušice draga,za kraj,bolje lovi cure u ono doba noći u kojoj pišeš,a ne da dokazuješ baki da si u pravu…srce bakino… [rolleyes]


.gledajući sudski registar vidim da je AETERNA ALEX d.o.o. Zagreb,napravila toliko statusnih akrobacija da sumnjam da ti se taj junak uspio naplatiti

aha, sad sumnjao da se uspio i naplati. hoces da ti i to iskopam? inace, samo da ti objasnim zasto nitko pametan neide u tuzbu dalekovoda a idu u tuzbu agrokora je upravo taj. sta ces se naplatit kako hoces.
bako, samo bez uzbudjivanja, mislila si da se radi o krivim hotelima, vikala si "gdje su vam te presude, gdje", pms odvjetnici itd. itd..na kraju ce bit da je ovdje netko drugi u pms-u…
jer kako vidis ovaj odvjetnik parnice dobiva za razliku od tebe koja ne znas ni da ti slucajevi postoje uopce.


…ti nikako da shvatiš da ne postoje jednoznačni obrasci u ničemu,a kamo li u pravu…

sad se opet vracamo na "brojne kombinacije" s kojima ce nas agrokor zasut. samo nikako da cujemo i jednu. a tako bi htjeli


…dušice draga,za kraj,bolje lovi cure u ono doba noći u kojoj pišeš,a ne da dokazuješ baki da si u pravu…srce bakino… rolleyes

Niti ne sumnjam da bi vi zurici to htjeli. da svi uzmemo malo vatrene vode, malo se opustimo i bavimo se drugim stvarima u zivotu.
nema problema bako, al tek kad se naplatimo [kiss]

Ba,

gledajući sudski registar vidim da je AETERNA ALEX d.o.o. Zagreb,napravila toliko statusnih akrobacija da sumnjam da ti se taj junak uspio naplatiti

zar zbilja jedna prosjecno inteligenta osoba moze pomislit dali je u ovom predocenom slucaju bitno za nas slucaj dali se taj gospodin uspio naplatit ili ne?

@Dunlop

BAKICAAA, 20.12.2011. u 08:16
zar zbilja jedna prosjecno inteligenta osoba moze pomislit dali je u ovom predocenom slucaju bitno za nas slucaj dali se taj gospodin uspio naplatit ili ne?

…dušice draga,za tebe možda i nije,ali za glavnog junaka iz ove tužbe jest…(mislim,ovim valjda hoćeš potvrditi moju pretpostavku da se nije naplatio???? )

…za odvjetnika ne moram pitati,jer on se sigurno od stranke…[proud]

…ajd ti radije danas baki pomozi radit kolače,nego mlatit praznu slamu… [rolleyes] [tongue]

PS pa dobro jel ta tvoja tužbica na sudu ili nije?

Ba,

…dušice draga,za tebe možda i nije,ali za glavnog junaka iz ove tužbe jest…(mislim,ovim valjda hoćeš potvrditi moju pretpostavku da se nije naplatio???? )

pa tebi stvarno izgleda nije jasna poanta te price

…usput za tvoje psihičko zadovoljstvo ja sam ti neinteligentna i glupa…al nekako si mislim da se sve radi zbog svršetka ( čak i one stvari [wink])

…ako se neka pravna stvar i dobije nakon pitaj Boga koliko godina,pa nastane problem u naplati iz kojekakvih razloga ( razne statusne pretunbacije )koje možda i neće onemogućit ali će otežat naplatu do krajnjih granica a vrijednost tvoje dioničice u međuvremenu poraste toliko da ti se sporenje ne isplati,ili čak i dionica koje si vlasnik također napravi razno razne statusne varijacije,pa se napravi vrzino kolo iz koje ga ni Arijadna ne može razpetljati…

…onda ne znam što si napravio…pa se onda vrati na početak moje priče…jer sve se radi zbog svršetka…
[rolleyes] [lol]

PS jel ovo znači da ni ti nisi još tužio [tongue]


.ako se neka pravna stvar i dobije nakon pitaj Boga koliko godina,pa nastane problem u naplati iz kojekakvih razloga ( razne statusne pretunbacije )koje možda i neće onemogućit ali će otežat naplatu do krajnjih granica a vrijednost tvoje dioničice u međuvremenu poraste toliko da ti se sporenje ne isplati,ili

a sta ako ta tvoja ista dionicica u sklopu opceg ekonomskog sivila u medjuvremenu potone a ja se uspijem naplatit i jos dobit i kamatu.a, a?
i onda jos pokupujem to belje na nizim cjenama nego sam ga ikad kupio..a, a?
a ti vise nemas ni kesa ni nicega..a,a?
jesi razmisljala o tome da moze casa biti i napola puna?

za moju tuzbicu ne brini. ona je taman u takvoj fazi u kojoj treba biti

Vaš link

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

dunlop

činjenica, potkrijepljena dokazom.
bravo.

http://www.seebiz.eu/mali-dionicari-pivovarne-laskog-za-prodaju-mercatora/ar-21307/

” LJUBLJANA – Mali dioničari Pivovarne Laško podupiru prodaju dionica Mercatora.

Pozvali su Nadzorni odbor koji se satsaju poslijepodne u 15 sati da se pri prodaji ravnaju odgovorno. Pozivaju ih da prodaju 23,34 postoni udjel u najvećem slovenskom trgovcu.

U suprotnom, prvi čovjek društva malih dioničara Dušan Siljan najavljuje sazivanje izvanredne skupštine gdje će tražiti smjenu nadzornika i podnošenje odštetnog zahtjeva.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

http://www.vecernji.hr/biznis/sindikat-trgovine-stao-obranu-agrokora-pred-slovencima-clanak-358194

…eto,neka se čuje i drugo zvono…

Vaš link

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

New Report

Close