BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

…gosn Dunlop,rijetko se sreće osoba poput vas…vama treba crtati da bi razumjeli,a i tad je pitanje da li bi shvatili…

…ne znam čim se bavite,ali za vas je ovo izgleda suviše apstraktno…

…alo,kad vi sad date tužbicu na Trgovački sud,protivna strana će vam opičt bar deset prigovora,pa će se ta vaša tužbica za početak šetati od Trgovačkog na Visoki trgovački sud…

…joj da vi znate koliko tu postoji kombinacija…za to vrijeme ćemo mi trgovat na burzici pa što na Bog da…

…naravno,da se razumijemo,ne tvrdima ja da vi u konačnici ne možete uspjeti u ovom pravnom postupku i to je netko dobro rekao,da nitko u ništa nije 100 posto siguran,i to je jedina istina…

…ali eto uzevši u obzir i pravne i političke momente mislim da su rezultati krajnje upitni a ukoliko do njih i dođete jednog davnog dana,to može biti samo Pirova pobjeda…

izgleda da sam pogodio za Žurića [lol]

Ajd sad bako malo odvrti postove untrag pa probaj shvatiti ko tu ne shvaca.
I za koju ti onda presudu VTS-a pricas? pa nismo valjda govorili o vts za nas slucaj kad je tuzba tek u pisarnicu legla. Znaci svjesna si da nema presude vts-a u nasem slucaju jer skoro da nismo jos ni tuzbu predali a pricas da nema presude vts-a…mislim, nije lako u tvoju glavu uci.

Dixi… [tongue]


joj da vi znate koliko tu postoji kombinacija

a kolko?
recenice ovakvog tipa bez igdje ikakvog argumenta (kad bi bar culi jednu jedinu mogucu kombinaciju) ne pridonose bas niti malo informiranosti glede ove tuzbe nego ima samo za cilj strasenje. a kad se takve recenice ponavljaju iz dana u dan bez prestanka onda tu postoji vec i tendencija i iza toga se tesko moze kriti neki altruisticki argument.

Da mu takve kombinacije tesko polaze od ruke dokazuju ne tako dugacki postupci na TS-u i VTS-u koji su trajali krace nego sta mi ocekujemo a ovaj nas postupak po prirodi stvari vise ne trazi bog zna kakvo utvrdjivanje cinjenica nego obvezatno sklapanje ugovara na osnovu ranijih presuda i odluke hanfe.
da je tako dobar kombinator onda bi bar postupak sa ts-om i vts-om koji je izgubio mogao odvuci do iza 9mj 2012 kad nastupa neki opci zastarni rok pa bi bar time otupio ostrice mnogih tuzioca. vjerovatno i mene samog.

lose bako lose..

http://www.poslovni.hr/vijesti/procurili-detalji-ugovora-todoric-ce-placati-masne-kazne-za-otkaze-i-place-192692.aspx

"Slovensko Delo objavilo je sažetak nacrta ugovora o prodaji Mercatora Agrokoru Ivice Todorića, o kojoj će se konačno odlučiti idući tjedan."

[thumbsup]

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

http://www.index.hr/vijesti/clanak/slovenski-ministar-o-prodaji-mercatora-agrokoru-opasno-je-prodavati-nekome-tko-nema-novca/589063.aspx

...


http://www.poslovni.hr/vijesti/procurili-detalji-ugovora-todoric-ce-placati-masne-kazne-za-otkaze-i-place-192692.aspx

"Slovensko Delo objavilo je sažetak nacrta ugovora o prodaji Mercatora Agrokoru Ivice Todorića, o kojoj će se konačno odlučiti idući tjedan."

[thumbsup]

lp

Pa kako su Slovenci dali Agrokoru da kupi Mercator kada se dobro zna da nije dao javnu ponudu za Belje?

Nije li to tvrdilo 99% forumaša?

heheh pa šerifi mogu raditi što hoće. Bit će onako kako Toda kaže



http://www.poslovni.hr/vijesti/procurili-detalji-ugovora-todoric-ce-placati-masne-kazne-za-otkaze-i-place-192692.aspx

"Slovensko Delo objavilo je sažetak nacrta ugovora o prodaji Mercatora Agrokoru Ivice Todorića, o kojoj će se konačno odlučiti idući tjedan."

[thumbsup]

lp

Pa kako su Slovenci dali Agrokoru da kupi Mercator kada se dobro zna da nije dao javnu ponudu za Belje?

Nije li to tvrdilo 99% forumaša?
[/quote]

Mislim da za sve ovo vrijedi jedna krasna izreka:

U društvu ljudi bez zdravog razuma zdrav čovjek se mora ponašati kao luđak.

"alea iacta est"

Naravno AGRK je luđak koji radi što hoće, a mi ćemo po zakonu…da me ne bi netko krivo shvatio jer i ja sam mislio tužiti ali odustah.

"alea iacta est"

sviđa mi se taktika hotelijera todorića (naime znate da je lik bespravno ušao o posjed na sljemenu koji bi trebao biti kao neki hotel panzion) ali vidite da je to njegova privatna prćija
tako će mislim isto ispr—ti ekipu koja se nada da će dobiti neku paru za belje
sad kupi mercator imat ce formalno razlog da se žali da više nema para pa eto…
ako ništa tražite ga da vas udomi u svom panzionu podno medvedgrada na koji dan (kompezampcija i to)

Postanite Eu-robovi

New Report

Close