BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ja bi vrlo rado volio cuti kontra argumente

na forumu ih sigurno nećeš čuti…ali ne brini, čut ćeš ih čitavu hrpu na sudu, od Agrokorovih odvjetnika

pisanje na forumu nije savjet za ulaganje, niti za kupoprodaju dionica ili drugih financ.-instrumenata!


Može li mi netko poslati pp, treba mi dobar odvjetnik, u mom slučaju je MGMA u pitanju? Da vidimo kakva nam je pravna država [proud]

Netko?!

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


ono sta sam ja vidio je da ovdje ako neko prica kontra u pravilu, odnosno uvjek, prica totalno bez argumenata. ja bi vrlo rado volio cuti kontra argumente a ne kontra skepsu. skepsa nije argumenat.i na nasoj strani je zakon 99,99% (makar to mozemo zaokruzit i na 100) i opet nitko od nas ne kaze da cemo to 99,99% dobit. al zato ima vas nekoliko koji kazete da se to nemoze nikako dobit a ne nudite ama bas nikakav argument.

…a vaši su argumenti jaki…upravni sud još nije donio pozitivnu presudu,odnosno onu koja bi išla u korist tužitelju…

…mi imamo pravo,jer je Hanfa donijela takvo rješenje…

…sto posto uspijevamo u postupku…jer je tako rekao,navodno, naš odvjetnik…

…e,vidiš ja u to sve sumnjam,dok god postoji pravo na tužbe,žalbe,možete to sve skupa objesit mačku o rep…


na forumu ih sigurno nećeš čuti…ali ne brini, čut ćeš ih čitavu hrpu na sudu, od Agrokorovih odvjetnika

stari ti argumenti bi se vec iskoristili na VS-u i VTS-u koje je izgubio. vrtite se u krug vi sta pricate o argumentima agrokora. vrijeme za argumente je proslo. sad se samo zahtjeva obavezno sklapanje ugovora na osnovu ovih presuda i rjesenja hanfe.
a da ce on na tu nasu tuzbu dati hrpu protuargumenata samo kako bi zavukao postupak to je jasno. pa i na ustavni se zalio po smjesnoj osnovi pa sta. isto takve ce kontrargumente i nama dati.



ono sta sam ja vidio je da ovdje ako neko prica kontra u pravilu, odnosno uvjek, prica totalno bez argumenata. ja bi vrlo rado volio cuti kontra argumente a ne kontra skepsu. skepsa nije argumenat.i na nasoj strani je zakon 99,99% (makar to mozemo zaokruzit i na 100) i opet nitko od nas ne kaze da cemo to 99,99% dobit. al zato ima vas nekoliko koji kazete da se to nemoze nikako dobit a ne nudite ama bas nikakav argument.

…a vaši su argumenti jaki…upravni sud još nije donio pozitivnu presudu,odnosno onu koja bi išla u korist tužitelju…

…mi imamo pravo,jer je Hanfa donijela takvo rješenje…

…sto posto uspijevamo u postupku…jer je tako rekao,navodno, naš odvjetnik…

…e,vidiš ja u to sve sumnjam,dok god postoji pravo na tužbe,žalbe,možete to sve skupa objesit mačku o rep…
[/quote]

a i Horvatinčić se može žalit

Cookie Monster

…a vaši su argumenti jaki…upravni sud još nije donio pozitivnu presudu,odnosno onu koja bi išla u korist tužitelju…

…mi imamo pravo,jer je Hanfa donijela takvo rješenje…

…sto posto uspijevamo u postupku…jer je tako rekao,navodno, naš odvjetnik…

…e,vidiš ja u to sve sumnjam,dok god postoji pravo na tužbe,žalbe,možete to sve skupa objesit mačku o rep…

A gdje pise da upravni mora donest presudu???
upravno suprotno. pise da zalba upravnom ne odgadja NISTA. ni presudu koju mi cekamo ni isplatu.
K tome ajd ponovit cu po 1000ti put upravni u pravilu takve zalbe odbija redom.

Bako da se razumijes u ove stvari i da znas sudsku prasku nebi ovako pricala. HAnfino rjesenje je sveto pismo do god je na snazi. Tako da sprdati se s tim rjesenjem nije narocito pametno i imati takvo rjesenje puno znaci za sud.
Prve tuzbe u ovakvim slucajevima su se gubile samo i iskljucivo samo jer NIJE bilo hanfinog rjesenja iako je postojala obveza (odnosno tuzitelj je mislio da postoji). Sta ce implicirati da je ono NUZNO i DOVOLJNO.
Daljnje tuzbe su se dobivale s tim rjesenjem i postoji sudske prakse koja ce se u tuzbi navesti da slucajno ne zavrsi slucaj kod nekog takvog pravnog strucnjaka pa da mu treba mala pomoc da se ne izgubi [smiley]..

Vidis mi imamo odvjetnika koji je takve slucajeve dobivao.

…a jel,a koji su to slučajevi koje je dobio…prosvjetli nas????

nemam bas neki interes da ikoga prosvjetljujem a vec su i spomenuti. hotel baska je identican slucaj. hotel tucepi itd..ima ih valjda i jos.
pa ne mislis valjda da bi itko predavao tuzbu na sud i davao 5000kn da ne vjeruje u to sta radi?
a tuzba je vec predana..i bit ce ih samo jos.

…ma daj molim te…u hotelima baška mi radi prijateljica…nema to veze s vezom…

…a to da netko ne bi predavao tužbu i plaćao 5 000 kn ti je zasigurno jak argument…

…samo ti uživaj,sretno ti bilo…


.u hotelima baška mi radi prijateljica.

Di, na recepciji?

Proguglaj si malo hoteli baska itd. pa ces naci dosta materijala i hanfinih rjesenja itd..

…nemam ja što guglati,pogotovo Hanfina rješenja,gdje su te dobivene pravne tužbice????’

e pa nisam ja tu da razuvjeravam nevjernike. ja svom odvjetniku vjerujem a ko ne vjeruje sretan mu put

New Report

Close