BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Znate li kolega fffff

krivo si ga spelovo [lol]

…ajde,ajde,dosta tog vašeg utuživanja i plašenja Hanfom…to mi je nekako poznato…

…ako ćete tužit,tužite,ali dozvolite da i drugi imaju svoje mišljenje…

Mercator će Agrokoru biti prodan u srijedu? Autor/izvor: SEEbiz
Datum objave: 16.12.2011. – 08:54:02
LJUBLJANA – Nadzorni odbor Nove Ljubljanske banke (NLB) potvrdio je strategiju Grupe NLB koja uključuje prodaju kapitalnih udjela koji ne spadaju u osnovnu djelatnost banke, među kojima je i Mercator.
NLB ne komentira detalje vezane uz prodaju udjela u najvećem slovenskom trgovačkom društvu, no ističe kako im je u interesu dionice Mercatora prodati u transparentnom postupku najboljem ponuđaču koji će osigurati dugoročan razvoj poduzeća.

O transakciji će nadzornici razgovarati sljedeći tjedan, odnosno u utorak, 20. prosinca. NLB posjeduje 10,75-postotni udio u Mercatoru, a na prodaju je udio od ukupno 52,10 posto.

Finance predviđaju da bi se ugfovor o prodaji Mercatora Agrokoru mogao potpisati iduće srijede, 21. prosinca. EBRD će, po tim izvorima, sudjelovati u transakciji no IFC zasad ne. Nije poznato kakav je status One Equity Partnersa, fonda u sastavu JP Morgana.
Agrokor se inače obvezao na šest jamstava među kojima je najvažnije to da financijski dio transakcije ne smije sadržavati više od 30 posto duga. Time bi se trebala jamčiti financijska održivost. Sjedište u Ljubljani i brend Mercatora zadržali bi najmanje pet godina, a dobavljači će imati iste uvjete kao i do sada najmanje tri godine.

a ko je nekome zabranio misljenje bako?

http://www.tportal.hr/biznis/gospodarstvo/165624/Todoric-u-srijedu-potpisuje-ugovor-za-Mercator.html

nije sve tako crno

Može li mi netko poslati pp, treba mi dobar odvjetnik, u mom slučaju je MGMA u pitanju? Da vidimo kakva nam je pravna država [proud]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

…ma daj više ste dosadni ko uši…vršite pritisak pišući pod deset nickova…reklamirate tu nekog odvjetnika…svi su glupi samo ste vi pametni…

…čim netko kaže kontra prijetite Hanfom…

…takve stvari nigdje nisu dozvoljene,samo valjda ovdje…

@bakiceee

šta se dogodilo bakice, prije si svoje postove podupirala argumentima, u zadnje vrijeme gataš i pišeš horosokop. Svi dioničari Belja imaju pravo na tužbu i ako pravosuđe pošteno odradi svoj posao trebali bi dobit spor. Bakica i slični koji vam govore da ne tužite nisu naveli niti jedan valjan argument zašto ne tužiti ili zašto nebi dobili spor. Problem na koji se može naletit je odugovlačenje od strane Agorkora i sporost tj. korumpiranost pravosuđa.

Cookie Monster

…imaš upravnu i ustavnu tužbu na kojoj to sve može pasti…točka…

…što to nije dovoljno????

…i pašće,a ja neću sada izvodit pravne traktate zašto…


…ma daj više ste dosadni ko uši…vršite pritisak pišući pod deset nickova…reklamirate tu nekog odvjetnika…svi su glupi samo ste vi pametni…

…čim netko kaže kontra prijetite Hanfom…

…takve stvari nigdje nisu dozvoljene,samo valjda ovdje…


Osobno ne poznam nikoga s foruma, izmjenio sam nekoliko poruka s nekim kolegama i imam samo jedan profil, ali

Vi, gospođo, stvarno imate problema.

nije sve tako crno

ono sta sam ja vidio je da ovdje ako neko prica kontra u pravilu, odnosno uvjek, prica totalno bez argumenata. ja bi vrlo rado volio cuti kontra argumente a ne kontra skepsu. skepsa nije argumenat.i na nasoj strani je zakon 99,99% (makar to mozemo zaokruzit i na 100) i opet nitko od nas ne kaze da cemo to 99,99% dobit. al zato ima vas nekoliko koji kazete da se to nemoze nikako dobit a ne nudite ama bas nikakav argument.


http://www.tportal.hr/biznis/gospodarstvo/165624/Todoric-u-srijedu-potpisuje-ugovor-za-Mercator.html

http://www.finance.si/333958/Sel%C5%A1kova-ne-ve-da-bi-bil-Mercator-lahko-prihodnji-teden-prodan

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

New Report

Close