BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nema tu nemajerne pogreske. Sto onda novinar nije naveo da je Markovic Nenad usao u top 10 i to vidi cuda s istih tih 19 000 kom?

A Bak_ice, ovo ti nije trebalo.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


Jao koja sramota od našeg novinarstva..svakim danom sve veča

stavlja ING i BLJE u isti kontekst…valjda da dobije na dramatičnosti no ništa više od toga

Kolega HaoRen

trebam li se osjećat prozvanim u ovom vašem postu..!!!???

[thumbsup]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


"Neki od najvećih vlasnika prodavali su dionice Belja (ZSE:BLJE-R-A). Skrbnički račun Partner banke prodali su 19.300 dionica i ispali s liste deset najvećih vlasnika."

http://hr.seebiz.eu/fondovi/najveci-vlasnici-prodaju-dionice-ingre-i-belja/ar-20544/

…pa mislim da nam najbolju informaciju može reći gosn plavi,da li je gosn odvjetnik prodao svoje dionice ili nije… [tongue]


znaći i partner banka se iskrcala s minusom dok još može

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

o zemljo otvori se i primi ga..nekad je zbilja puno pametnije nista ne napisat. dobro kolega jel vi citate ista ispod toga?


o zemljo otvori se i primi ga..nekad je zbilja puno pametnije nista ne napisat. dobro kolega jel vi citate ista ispod toga?

……
to je u bakicinom duhu, pročitam i komentiram ono što mi odgovara i kako mi odgovara ….
za sada su promjenili naslov, nema više Belja, tko zna možda do kraja dana izmjene i dio članka o Belju

Ne sramim se svojega siromaštva, Do njega sam dosao postenim radom !!!


za sada su promjenili naslov, nema više Belja, tko zna možda do kraja dana izmjene i dio članka o Belju

da. brzo su se ustrcali projenit naslov. i ja sam to primjetio. al za sadrzaj ce izgleda malo teze 🙂

samo drukajte i igrajte igre..jako dobro svi znate da ce ta ponuda doci,mozda ne 300 ali ce doci jer tako zakon kaze..a muka mi je vise od vasih komentara i nagovora na prodaju…i to vi dobro znate…pojedinci..


samo drukajte i igrajte igre..jako dobro svi znate da ce ta ponuda doci,mozda ne 300 ali ce doci jer tako zakon kaze..a muka mi je vise od vasih komentara i nagovora na prodaju…i to vi dobro znate…pojedinci..

Bravo gonzales [thumbsup]

BLJE će biti dobro za kupnju za 2-3tj. na 70kn.
a o ponudi,biti vremena za raspravu .**
Lp.

Nema nagovaranja na prodaju BLJE-a.
Stvar pojedinca,i ovo moje mišljenje,
Blje ima negativnu divergenciju,linija otpora 200 probijena sa 50.market
ispod 50/200,za pet dana slijedi nagli zaokret 50- na dolje ,
te očekivani veći pad dionica BLJE..(tehn.anliza gledano unaprijed )


Nema nagovaranja na prodaju BLJE-a.
Stvar pojedinca,i ovo moje mišljenje,
Blje ima negativnu divergenciju,linija otpora 200 probijena sa 50.market
ispod 50/200,za pet dana slijedi nagli zaokret 50- na dolje ,
te očekivani veći pad dionica BLJE..(tehn.anliza gledano unaprijed )

ajde biseru stavi neki graf da ocijenimo što znaš

Vrtimo se oko zanimljive razine.

Imam BLJE-R-A. I ovo nije nagovor na kupnju/prodaju.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

New Report

Close