BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kaj sad?! 🙂
http://www.seebiz.eu/prodavatelji-mercatora-agrokoru-daju-rok-od-cak-godine-dana-za-preuzimanje/ar-20430/

We Will Not Assimilate

http://hr.seebiz.eu/fondovi/najveci-vlasnici-prodaju-dionice-ingre-i-belja/ar-20544/

sve što autor teksta navodi vidljivo je i na SKDD i na moje dionice, osim belja, navodi za belje su upitni, prodaja se uopće ne vidi, a na 9. mjestu nije PBZ, već HPB koji je prodao 500 dionica

Ne sramim se svojega siromaštva, Do njega sam dosao postenim radom !!!

Jao koja sramota od našeg novinarstva..svakim danom sve veča

stavlja ING i BLJE u isti kontekst…valjda da dobije na dramatičnosti no ništa više od toga

...

"Neki od najvećih vlasnika prodavali su dionice Belja (ZSE:BLJE-R-A). Skrbnički račun Partner banke prodali su 19.300 dionica i ispali s liste deset najvećih vlasnika."

http://hr.seebiz.eu/fondovi/najveci-vlasnici-prodaju-dionice-ingre-i-belja/ar-20544/

…pa mislim da nam najbolju informaciju može reći gosn plavi,da li je gosn odvjetnik prodao svoje dionice ili nije… [tongue]


"Neki od najvećih vlasnika prodavali su dionice Belja (ZSE:BLJE-R-A). Skrbnički račun Partner banke prodali su 19.300 dionica i ispali s liste deset najvećih vlasnika."

http://hr.seebiz.eu/fondovi/najveci-vlasnici-prodaju-dionice-ingre-i-belja/ar-20544/

…pa mislim da nam najbolju informaciju može reći gosn plavi,da li je gosn odvjetnik prodao svoje dionice ili nije… [tongue]


ako je ovo istina PLAVI zgubil si vjerodostojnost ili si i ti nag….n

pepe7

Ovakvo zlonamjerno pisanje od nicka BAKICAA je prevršilo svaku mjeru.
Prvo nepismeni novinar napiše totalnu glupost, a tada nick BAKICAAA, premda zna da nije bilo nikakvih promjena, napiše ovakav post.

Zadnjih dana uopće nije bilo promjena u top 10, samo je skrbnički partner banke sada pod imenom i prezimenom, što je zbunilo dotičnog novinara SEEBiza…

1. AGROKOR D.D. 5.579.663 67,92%
2. REPUBLIKA HRVATSKA 661.443 8,05%
3. GAŠPAR ANTE 123.686 1,51%
4. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 25.840 0,31%
5. PARTNER BANKA D.D./MARKOVIĆ NENAD 19.000 0,23%
6. CENTAR BANKA D.D. 18.030 0,22%
7. PBZ Croatia osiguranje OMF 17.662 0,21%
8. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./SZIF D.D. 17.479 0,21%
9. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D. 16.122 0,20%
10. MIČIĆ PETAR 13.899 0,17%
UKUPNO 6.492.824 79,03%

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

…gosn plavi,ne pišem ja ništa zlonamjerno…citiram izvadak i prilažem link…

…ako je tako kako vi kažete nek izvoli vaš gosn odvjetnik pisat demantij seebizu…

Novinar je možda i nenamjerno pogriješio, ali vi znate istinu i konstantno lažete.
Sve se može provjeriti, a to ste i učinili i opet lažete.

…ah,ne znam što ste se odmah uspalili…jesam vas lijepo pitala jel to istina ili nije…

…uostalom,od kud bi ja to znala…pa ne pijem ja kavu sa dotičnim,i nisam njegov punomoćnik na forumu…

…sad hote pitat tamo seebizz zakaj su to napisali????

…kako se netko u tim stvarima može zabuniti?????


Novinar je možda i nenamjerno pogriješio, ali vi znate istinu i konstantno lažete.
Sve se može provjeriti, a to ste i učinili i opet lažete.

Naravno da konstantno laže jer zna cijelu situaciju, kad je Belje jedina tema gdje piše.
Ima puno nickova koji pišu normalno a moderirani su, a njoj se tolerira ovakvo bezobrazno ponašanje.
To samo govori na kako niske grane čovjek može pasti u životu.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

malo vise razmisljanja nebi skodilo. da je prodao tolki broj dionica promet bi samo sa njegovim dionicama morao biti oko 2mil kn. a tolko nije bilo u zadnjih tjedan dana sve skupa.

inace tuzbe samo sta nisu legle. moja ce vjerovatno ovaj tjedan mozda vec i danas. papiri predani odvjetniku, samo je na njemu da to tehnicki odradi. inace moj dojam za odvjetnika je i vise nego dobar. covjek potpuno racionalan, vrlo iskusan u ovakvim situacijama. rekao bih mozda i najiskusniji u hr i kako on sam kaze da je pionir u ovakvim slucajevima u hr. bez obzira sta vidim da je plavi ovdje dosta na tapeti zbog nekih ranijih slucajeva (nebi se htio mjesat nit znam o cem se prica posto sam samo na ovoj dionici) al mislim da je odvjetnik kojeg je predlozio i vise nego pravi pogodak.
inace odvjetnik ima i vise od 19000. tocno 28000 komada.
ima dosta logike da nas je sto vise i da bude sto vise paralelnih tuzbi.
ima logike i u tome da nas je sto vise preko jednog odvjetnika pa ko zna. mozda skupimo i dovoljno dionica da nas skupstini nebudemo beznacajni faktor. dapace, mozda i najveci.nije lose kao metoda pritiska. samo sta smo se nas par neki dan okupili zajedno s njim imamo 50 tak tisuca komada.

inace ove ustavne tuzbe agrokora su u odvjetnickim krugovima proglasene kao smjesne i hvatanje za slamku (osim od jednog odvjetnika ovdje [lol]). ja uvjek ostavljam neke promile sansi al oni mi ne dozvoljavaju ni to.

…kako vam je danas krenulo,imat ćete priliku i za jeftino dokupit… [lol] [lol] pa podebljat tužbicu… [tongue]

New Report

Close