BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pardon ako je ovo vec netko spomenuo.Ako Agrokor preuzme Mercator po tamosnjim zakonima mora dati ponudu za preuzimanje jelte?Znaci da su dionicari Mercatora u povlastenoj poziciji u odnosu na dionicare Belja!?A mnogi od dionicara Belja su njegovi radnici-jos jedna sramota kojoj se Agrokor i g. Todoric izlazu.Postovati ce zakon u Sloveniji a isti takav zakon u Hrvatskoj krsi.Nije li vrijeme da se malo preispita sam Agrokor iznutra?

[color=blue][u][b]" pessimus dux Croatorum "[/b][/u][/color]




…gosn Alabama,nikakve presude na zse nema koja se odnosi na Agrokor…

…ne možete primjenjivati pravne činjenice koje se odnose na Validus i na Agrokor…

…kad bi tako bilo pravo bi bila matematika…


A u čemu je razlika? Pa i Horvat i Todorić su morali dati javnu ponudu. Sud je presudio da mora dati javnu ponudu (Horvat) misliš da će Todorić biti izuzetak?
[/quote]

…razlika je,jer svaki slučaj je za sebe…svaki slučaj ima različite činjenice…mislim da će Agrokor pokrenuti još koju ustavnu tužbu…,a dajem ruku u vatru da nema tog Trgovačkog suda koji će vam donijeti presudu dok se stvari ne razriješe na upravnom sudu…

[/quote]
-ćemu žurba ja sam i danas kupio , koliko vidim dionice padaju a Belje može doći na 300 kuna Slovenci prate Todu, a zna i Toda ako neda ponudu, da ništa od Merkatotora, zato se netrba sekirati nego i dalje polako nadokupljivati


Pardon ako je ovo vec netko spomenuo.Ako Agrokor preuzme Mercator po tamosnjim zakonima mora dati ponudu za preuzimanje jelte?Znaci da su dionicari Mercatora u povlastenoj poziciji u odnosu na dionicare Belja!?A mnogi od dionicara Belja su njegovi radnici-jos jedna sramota kojoj se Agrokor i g. Todoric izlazu.Postovati ce zakon u Sloveniji a isti takav zakon u Hrvatskoj krsi.Nije li vrijeme da se malo preispita sam Agrokor iznutra?

da smatraju da je vrijeme onda bi se preispitali, a ako ne smatraju … onda je tvoj primjedba bezveze. E sad, možda se preispituju i peče ih savjest, ali ti nisu to još javili … a možda se i ne prispituju, što znači da ne dijele tvoj vrijednosni sustav, što znači da ti je primjedba bezveze

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....

situacija se komplicira
http://www.zse.hr/default.aspx?id=38476 [undecid]

moji postovi su moje osobno mišljenje,nisu investicijski savjeti niti poziv na trgovanje dionicama!!!


situacija se komplicira
http://www.zse.hr/default.aspx?id=38476 [undecid]

A što se to komplicira???
Uobičajni upravni postupak, traži se očitovanje povodom tužbe.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Naravno da će se očitovati, i reći će da, šef bi trebao da plati. ALI, recesija je znate, a i imamo puno ljudi na platnim spiskovima. Ajde da se pravimo da se to nije dogodilo. LOL

Šalim se, naravno

"alea iacta est"

Nek nas zaposle onda nas dionicare u BELJU hahahaha salim se


Prošli put sam kupio na 86kn i uzeo 10%, danas opet po istoj cijeni s istim ciljem.
Samo se promjenio broj stranica na BLJE temi. [lol]


Bolje 10% u ruci nego preuzimanje na grani. [thumbsup]

Zpravo preuzimanje na grani ti je omogućilo da uzmeš tih 10%, a što ćeš sada kada preuzimanja nema…potpiliti granu?

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

doci ce preuzimanje za mercator sto ce isto podici cijenu dionice

samo bez nervoze, BLJE je tek na 85 kn….paničariti treba početi na 70 kn [thumbsup]

ne dajem investicijske savjete niti preporuke za kupnju/prodaju dionica!

Nitko više ne vjeruje u prodaju Merkatora. Cijena je pala na 155€ a bio je preko 180€ [undecid]

http://www.finance.si/333087/LJSE-Kdo-verjame-v-prodajo-Mercatorja

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

joj boze zasto ne kaznis sve drukere ovog svijeta i da se okrene situacija suprotno od onoga sta oni drukaju pa nek puknu od zavisti. joj sta bi se smijao da toda da ponudu pa ostanite na 85kn i placite [pray]

New Report

Close